Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyen vege vagy próbáljuk meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen vege vagy próbáljuk meg?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.Megismerkedtem 2 hete szombaton egy 39eves ferfival.O is es en is ittam.Olyanokat mondott hogy elvalt es komoly kapcsolatot akar.Van gyereke.Mindezek nem zavartak...

Lefekudtunk aznap este,azt hittem tipikus az a fajta aki tobbe nem jelentkezik.Viszont masnap irt ahogy megigerte es utana is vegig mindennap smseztunk.es reggelenkent felhivott.

Talalkozni a munkajabol kifolyolag nem tudunk mert kulfoldon dolgozik es csak hetvegente jon haza.

Aztan most szombaton talalkoztunk es mondta h komolyan kell beszelnunk.

Tudtam hogy gaz lesz...

Hazudott.Nem valt el,felesegevel lakik.

Jottek a szovegek h a haz az ove ezert nem akarja ott hagyni csak ugy.

O elakar valni de a nő nem.

En nem tudom mit csinaljak.Kedvelem..szeretek vele beszelgetni.Mindezek utan is megbizhatonak tunik.Mert vegulis aztan bevallotta az igazat.Es ertheto hogy piasan mikor kezd ismerkedni nem akart ezzel kezdeni merthogy rogton elkuldtem volna.

Azota is beszelunk minden este es hetvegeig mondtam hogy atgondolom mi legyen kettonkkel.Az biztos hogy nem csak szexet akar mert ha ugyvan es akarom akkor nem lenne szex csak talalkak.Siman belemenne.Erdekelne mas emberek velemenye...Szerintetek hagyjam vagy...?



2016. jún. 28. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Csak a szeretői státuszban akar téged tudni.

Döntsd el, hogy kell-e ez neked vagy sem!

2016. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt mond amit akar. Ugyse tudod igaz vagy sem. Tenyleg el akar e valni vagy sem. Amelyik pasi el akar valnj de a no nem akkor elkoltozik. Altalaban a pasiknak kell a fix pont(feleseg meg ha azar is) meg az uj raadasul fiatal ez legyezgwti a hiusagat, meg az izgalom stb...inkabb keress egy facer hapsit. Nagy valoszinuaeggel te jossz majd ki ebbol vesztesen igyis ugyis
2016. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben véget vetnék ennek. Tényleg ő tudja, mi a helyzet, de már most zavaros az egész. Nem éri meg ilyesmibe belebonyolódni.
2016. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Off a pasinak. Azonnal letiltani mindenhonnan (meg nem agyba bujni minden jottmenttel szombat estenkent). Ha valaki el akar valni, az el fog. A haz nem kifogas. Az o neven van, es? Pontosan ugyanott is fog maradni a valas utan is.
2016. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Én erről az egészről azt gondolom, hogy a férfi csak azért vágyik rád, mert

1: 20 éves vagy és gondolom a felesége nem ilyen fiatal.

2: Rombadőlt a házassága valami folytán és veled akarja felettetni a saját elcsépelt múltját.

3: Ez nem ilyen. Lehet, hogy azt mondja, hogy csak találkát akar, az elején. De egyre többször találkoztok, úgy fog hozzád közeledni és a lelkedbe gázolni.

A helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot.

2016. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eleve apád lehetne a pasi! Szerintem ezt te magad sem gondoltad végig: Tegyük fel, h elválik! Meglesznek a hétvégét, amit a gyerekkel kell tölteni, gyereket pénzelni! Ez még oké, addig amíg majd te nem akarsz egy saját gyereket! Az exfeleség mindig a pasi élete része lesz, hiába válnak el! A kommunikáció mindig ott lesz kettőjük közt, ami most még nem zavar mert minden rózsaszín és happy, de egy idő elteltével, mikor már "megszokottabb" lesz a kapcsolatotok elkezd majd idegesíteni! 23 éves vagyok, nem rég ért véget nekem is egy apukával a kapcsolatom, bár ő 10 évvel volt tőlem idősebb... Elején persze nem zavart a gyereke, sőt imádott engem, de bújtak elő a problémák, az, h a nő mindig ott volt a képben. Nem voltunk úgy, h ő és én... ő, én, és az exfeleség. Nem nézem le az elvált embereket, ne értsetek félre, mert tudom, h még én is lehetek az, de 23 évesen tartom magam annyira, h tudom, h nekem nem kell "még" mindenáron egy ilyen kapcsolat, ilyen fiatalon, amiben már eleve nehézségek vannak. És ha szeretnék babát?! Akkor dupla problémázás lenne, tudom jól! Neked meg 20 évesen nem is ajánlom, mert gondolom még a szüleid is tartanak el ráadásul. Ők tudnak róla? Mert gondolom nem repdesnek az örömtől sem... Nem mintha nekik kellene megfelelnie a pasinak, de hidd el, érdemes meghallgatni az ő véleményüket, mert több emberrel találkoztak, mint te az életed során!
2016. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen ostoba hülye egy p1csát mint te kérdező.
2016. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!