Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Írjak neki és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Írjak neki és próbáljuk meg megbeszélni/megoldani, vagy ha már idáig hagytam ezután is legyen így?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap volt egy hete,hogy nem beszélek. Jobban mondva én szakítottam vele csak ezt ő még nem tudja. Az egész abból indult ki,hogy szerinte én faggattam őt,úgy tett olyan vagyok mint vmi kikérdező tiszt,és én rólam sosincs szó. Ez nekem rosszul esett,mert én nem tartom faggattásnak azt,ha érdeklődöm felőle,ha érdekel hogy telt a napja,hogy van,mi jót csinált. Ha probléma van náluk otthon(ami szinte mindennapos)akkor próbálok segíteni neki,próbálom rávezetni h a nyugtató nem fogja megoldani a problémát és nem használ. Mellette állok amiben csak kell de ha ezt ő faggattásnak veszi.....akkor megmondtam neki,h akkor oké legyen így,nem faggattam többet,faggassa őt aki akarja és majd én is leszarom mert neki az jó. Péntekig kereset még sőt írt ekkor egy sms-t is h nagyon hiányzom neki,jó lenne találkozni és válaszoljak neki. Önmagában ezért még nem szakítottam volna vele,de már elegem van abból ami van,h állandóan veszekedünk,egyik nap egymás karjaiban vagyunk a következőben meg már öljük egymást és ez megy már hónapok óta. Abból is van baj,h nagyon ritkán tudunk találkozni főleg úgy,h neki most nincs munkája. Szeretnénk együtt élni de pénzünk nincs még egy kis lyukra sem. Otthon nem mutatott még be (február óta ismerjük egymást de csak júliusban mondtuk ki h járunk)ez is rosszul esik. Úgy volt haza visz de azt mondta neki ez nem olyan fontos csak én vagyok az. Nekem meg fontos lenne. Ő mondta azt is akár náluk is lakhatnánk míg legalább egy kis lyukat nem tudunk kivenni de utána meg már kifogásokkal jött,h most náluk feszült a helyzet az anyagiak miatt,így is 5-en vannak. Mondtam h nem is most gondoltam h költözzünk mert még a két család nem ismeri egymást és megkell ismerniük. És ha már lesz munkája akkor mi probléma lehet még? Válasz ha anyagilag helyrejöttek akkor már nem lesz akadály az ott éles. Abból is elegem lett,h úgy érzem ő semmit nem tett értünk,a kapcsolatunkért. Valamit ígért,de azt nem ,vagy csak 1-2 napig tudta tartani. Állandóan én kértem beszéljük meg de vagy kinyomta a telót vagy nem vette fel. Másnap meg ő jött és "nyalizot". De ami a legnagyobb probléma az egy harmadik személy,az exe,akiről nem tudom biztosra hogy csak ex vagy egyszerre két vasat tart a tűzben. Mert egyszer láttam h olyanokat írt neki mikor mi már ismertük egymást,h sokat gondol rá,hiányzik neki (ezt konkrétan az első randink után pár nappal írta),meg állandóan arra kérte talizzanak. Nálunk meg én kértem erre mindig. És egyszer (amit bevallot)találkoztak is. Engem ez nagyon zavar és 1000szer volt ebből vita,mert ő azt állítja nincs köztük semmi,sőt már nem is beszél vele ,de mikor arra kértem törölje őt ki facebookról is meg telefonból is nem tette meg mikor azt ígérte. Úgy érzem ő még mindig őt szereti. És ami történt pénteken még inkább azt mutatja hogy igen is tartja a kapcsolatot vele,sőt! http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Folyton attól félek nem csak magamnak beszélem be h ő még őt akarja. Viszont ha meg arra gondolok ahogy ölelt,csókolt,bánt velem,babusgatott,puszilt,még a lábamat is csókolta,a kezemet is,a homlokom,hogy térden állva könyörgött és sírt,mikor nem mondtam el mi bánt ,milliószor ott akartam hagyni de nem ment,azt mondtam ő nem akar menni,velem akar lenni engem szeret,ha menni akarna menne. Legutoljára mikor taliztunk akkor is ott akartam hagyni sőt ott is hagytam de utánam jött. És volt egy pánikrohamom de nem hagyott ott,hanem vigyázott rám és ölelt....még akkor sem ment el mikor nekimentem...

Nem tudom mit tegyek. Egyszer elegem van és azt mondom vége,de most meg örülten hiányzik,vele akarok lenni és nem hagyom hogy bárki közénk álljon főleg egy utolsó...de folyton az van a fejemben csak vele van és azért nem ír már nekem mert őt választotta:'(



2014. nov. 3. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a fenének neked egy ilyen kapcsolat? Ha már ennyire az elején haldoklik a dolog akkor kár vele szenvedni szerintem.
2014. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Csak így abbahagyni szerintem nem jó.

Meg kéne beszélni a problémákat,nem csak így lelépni és ha azután se megy,csak akkor.

2014. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!