Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadott Magyarországon ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadott Magyarországon ha valaki bisex?

Figyelt kérdés
A lányok után is megfordulok,de úgy érzem hogy a fiúk jobban érdekelnek...a legjobb barátom is bisexuális,és elkezdtünk közeledni egymáshoz...Lehet vajon jövője? Ti hogy néztek egy ilyen párra?(fiuk vagyunk)

2016. jún. 29. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az az általános felfogás (szerintem még mindig), hogyha egy nő biszex, az vonzó, szexi stb. Látnak benne fantáziát... Ha egy férfi biszex, az tuti valami ferdehajlam, vele gond van stb.

Ez csak általánosítás. Ha Te így érzed jól magad, akkor csináld így. Az első és legfontosabb, hogy Te és a párod jól érezzétek magatokat.

Nekem pl semmi bajom nincs az ilyen szexuális beállítottsággal sem.

2016. jún. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha megtartod magadnak akkor igen, ehhez másnak ugyanis semmi köze rajtad és a párodon kívül.
2016. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én totál leszarom,de vannak akik úgy érzik,hogy egy ilyen (pl:smároló fiuk) párt megkell verni.

szerintem egy ilyen kapcsolatnak akkor van jövője,ha mind2fél egyazon állásponton van,pl:full titok.

vagy:full nyitott.

Én speciel az első mellet állok.ha össze jönnék egy "válaljukfel" sráccal akkor folyton fosnék,hogy valahol elmondja mert mitomén...valami öszinte rohama van.


szóval ezt valahol az elején tisztázni kell(ene). hogy mit és hogy.

ha dugtok és barátok vagytok az a legtisztább szerintem (sexhaver)

2016. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sajnos egy elb*szott tarsadalomban elunk, szoval magyarorszagon elegge elitelik az en tapasztalatom szerint. Rolam tudjak a barataim akikbe maximalisan megbizok es masnak nemis kell tudni ezt:) mindenki azt csinal amit szeretne es ami jol esik neki, csak sok ember nem erti ezt meg:/

15 bi fiu

2016. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!