Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis hogy ez zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy ez zavar?

Figyelt kérdés

A paromnak en vagyok az elso komoly kapcsolata, elottem csak futokalandjai es rovid parkapcsolatai voltak, abbol viszont eleg sok, ebbol fakadoan a facebookon is tele volt csaj ismerossel.

Kitalalta (O sajat magatol, meg csak azt sem mondtam neki soha hogy zavarnak a lany ismerosei, mert egyebkent nem is zavartak) hogy letorli magat es csinal egy uj fiokot, mert van egy csomo felesleges ismerose akikre egyaltalan nem kivancsi, nem is akarja hogy az ismerosei legyenek. En mondtam neki hogy ahogy gondolja, csinalja azt amit szeretne (azert magamban egy kicsit orultem). Aztan egy ido utan azt vettem eszre, hogy egy halom csaj ismerose lett megint, voltak kozotte olyanok is akikhez tudom hogy volt koze. Nem ertem akkor mi ertelme volt ennek az egesznek? Mikor egyszer rakerdeztem normalisan hogy miert lesz ennyi lany ismerose akkor azt mondta hogy nem o jeloli be oket de ismeri mindet ezert visszajelol.

Ha en csinalok egy uj fiokot ilyen indokkal akkor ezeket az embereket miert jelolom vissza??? Biztosan nem csal meg, de azt nehezen hiszem el hogy az osszes lany ot jelolte be es o senkit (bar egyes nok tudnak ugy viselkedni hogy en sullyedek el helyettuk). Nagyon zavar ez a dolog valamiert, de nem akarom mondani mert egyreszt nem mennek vele semmire, masreszt kicsit gyerekesnek is tartom hogy emiatt vitat robbantsak ki, de egyszeruen nem tudom hova tenni ezt a dolgot..


2016. jún. 29. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is csodálom, h sok nőt megcsalja a párja... Ilyen idióta elakadások miatt nekem is tele lenne a hócipőm... facebookra alapozni a kapcsolatot, meg h kik az ismerősei... ha kitörli ezeket a lányokat, akkor mi lesz? akkor is ismerni fogja őket ... :D logika :D
2016. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leirtam hogy nem csal meg. Nincs tele velem a hocipoje ezt nem tudom honnan vetted. Nem ringatom en sem abba a hitbe magam, hogy nem ismeri oket, a multjan senki nem tud valtoztatni. Nem kertem tole soha hogy toroljon le barkit az ismerosei kozul, ha nem olvasod el amit leirtam, akkor inkabb ne valaszolj. Plane ne ilyen stilusban.
2016. jún. 29. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, h ha új fiókot csinál, akkor miért jelöl vissza olyan embereket akik miatt a régit törölte :D Ne haragudj, nem sértésből, de ez a csúf igazság, amit leírtam és sajnálom ha megsértődtél! :) A lényeg ugyan az! Gyerekes, h ezen elakadsz vagy próbálod ebből azt kihozni, h a barátod a bunkó... :) Ha ő ezt ilyen semlegesen kezeli, h "ismerem őket és vissza jelölöm" és pont, akkor nem értem, h téged ez miért gyötör.. :)
2016. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te valamit nagyon felreertesz, egyaltalan nem allt szandekom bunkonak beallitani ot hiszem en magam sem tartom annak. Egyszeruen csak nem latom ennek az egesznek az ertelmet, hogy minek csinal uj fiokot felesleges ismerosok miatti indokkal, ha utana a volt csajait meg visszajelolgeti rajta. Nem fogok emiatt sem szakitani sem veszekedni vele, csak nem ertem neki ki a felesleges ismeros, ha ezek a szemelyek nem tartoznak bele:)
2016. jún. 29. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:
És ő erre csak ennyit felelt, h "mert bejelöltek"? Arra mit reagált, h megkérdezted, h akkor minek kellett az új fiók?
2016. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazabol nagyon semmit, ennyit reagalt a dologra, hogy bejeloltek es mivel ismerik egymast elfogadta. Ezert is zavar ennyire a dolog, amit a kedves elso valaszolo valamiert nem ertett meg, mert semmi logika nincs az egeszben.
2016. jún. 30. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!