Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csodálkoznak a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak a férfiak, hogy a nők első körben úgy állnak minden férfihoz, hogy csak meg akarják őket dugni, miközben ezen az oldalon sem a férfiak sivár érzelmi élete miatt megy a sírás, hanem mert nincs kivel szexelniük?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

akkor ne is csodálkozzanak, ha csak azt kapják....



"Ki mint vet, úgy arat."

2016. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
mert a párkapcsolat alapja mi a jó sex! vásárolni étterembe járni moziba kirándulni a húgommal is elmehetek.......
2016. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem csodálkozom. De amelyik nő így áll hozzá, az mást általában nem is tud nyújtani, szóval ne lepődjön meg.

Amelyik nő ilyen általánosítást csinál, az képtelen komolyabban gondolkozni, így barátnőnek számomra alkalmatlan.

2016. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Neked lehet, hogy sivár az érzelmi életed és sekélyes, nekem nem. A tirpákoknak csak a lyuk van a szemük előtt, de az a baj, hogy én, aki a szellemi nőt is keresem, nem találom sehol. Ennek mi az oka szerinted? Lehet az, hogy nincs ilyen? :D
2016. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
95%
2-es én fiatalabb vagyok, de egy jó párkapcsolatban nem csak a szex dominál, hanem az együtttöltött idő is és a sok közös program, amivel bizalmasabbá válik maga a kapcsolat :3
2016. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Ez a saját farkába harapó kígyó esete...

- Nők feljönnek panaszkodni, hogy kihasználták őket, az itteni pasik meg bólogatnak, hogy igen, így jár az, aki nem elég óvatos.


- Van egy kérdés az óvatos nőkről, akik nem akarják, hogy kihasználják őket, erre jönnek az olyan válaszok, hogy "ha ettől fél, akkor valszeg csak szexre jó"


Nincs megoldás...

2016. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hékás, én szoktam sírni a sivár érzelmi, de főleg a szellemi élet miatt a nők terén :D
2016. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

Ismeritek:

Minden nőben van valami jó, de azt nekünk kell beletenni:)

2016. jún. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miert? A lanyok csak a fiuk belyeggyujtemenyere kivancsiak? Ok nem szeretik a szexet? Dehogynem! Elegge alszent a kerdes!
2016. jún. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A csajok valsz. sokszor csak azt kapják amit érdemelnek.


Lássuk Ők miket is tettek velünk:


- Óvónők, tanárnők már azzal kezdik, hogy szívatják a fiúkat, hogy rosszak. Mintha nem ez lenne az evolúciós dolgunk.

- Lányok csoportban kacarásznak a fiúkon, hogy júj nem mer idejönni, milyen kicsi van neki stb, stb.

- Később tinikorban a 16 éves csajszi, persze hogy egy 30 éves BMW-s kopasszal jön össze, ezzel összetörve kedves kis hódolói szívét. Mindenre van magyarázat.. Ő megért, Ő már érett, felnőtt, hülyeségek..

- Aztán van pasijuk, de szívesen húzzák mások agyát, mert élvezik ha lihegnek körülöttük.

- Végül lesz valami szerencsétlen ember, aki dolgozik mint a hülye és eltartja a pincsikutyájukat, a 20 ezer Ft-os fodrászukat, meg a sok szar ruhát, kozmetikumot, amit amúgy nem is a párja tetszése miatt vesz, hanem csak saját maga miatt.

2018. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!