Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem féltékeny?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne ha érezném hogy meg akart tartani és engem akar de sosem csinál ilyet
2016. jún. 29. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenységgel csak az egót érzékeltetni az ember, semmi mást. Akkor szeret a legjobban, ha nem féltékeny, ergó nem akar uralni.
2016. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Féltékenység = önbizalomhiány + a másikban való nem megbízás, kételkedés


Remélem most már érthető számodra ez a fogalom!

2016. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nem féltékeny, mert van önbizalma és bízik benned. Én is voltam féltékenykedős, bár nem annyira durva módon, de aztán egy idő után rájöttem hogy butaság az egész. Az, hogy nem féltékenykedik nem jelenti azt, hogy ne akarna téged megtartani.
2016. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de én szeretném ha jobban kellenék neki és féltene másoktól
2016. jún. 29. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne felfognod, hogy a féltékenység nem azt jelenti, hogy jobban kellesz neki.
2016. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"de én szeretném ha jobban kellenék neki és féltene másoktól"


Kislány, attól nem fog jobban szeretni és félteni téged, hogy féltékenységi rohamot fog rendezni mindig. Sőt, pont az ellenkezőjét fogja elérni. De ezek szerint nálad nem.


De hiába mondanám ezt neked, a kislányos értelmi szinted úgyse tudná felfogni!

Majd ha érsz agyilag legalább 5 évet, majd felfogod, hogy nem a féltékenység az, ami miatt az ember szereti a másikat.


A féltékenység ROSSZ!!


Képes vagy ezt felfogni??

2016. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Voltál már féltékeny? Akár okkal, akár alaptalanul? Pocsék érzés, miért kívánnál ilyet a párodnak? Miből gondolod, hogy csak úgy lehet kifejezni a szerelmet és a ragaszkodást, ha látványosan szenvedünk?

A féltés nem egyenlő a féltékenységgel.

2016. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még annyit teszek hozzá: A féltékenység nem jelent mást, mint hogy valaki folyamatosan attól RETTEG, hogy elveszíti a másikat. Ha van oka, az egy dolog, akkor reális a félelem és csak addig tart, amíg helyzet van. Az állandó féltékenykedés viszont nem más, mint egy irreális FÉLELEM.

A szeretethez ennek semmi köze a világon.

2016. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ha ezt hiszed, amit le is írtál, akkor egyszerűen érzelmileg vagy egy fokkal alacsonyabb szinten. És hiába is írjuk le, hogy nem akkor fog szeretni jobban, ha ilyen szinten mutatja ki azt feléd, te ezt nem fogod felfogni, mivel hát, hogy is mondjam...
2016. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!