Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Létezik olyan, hogy valaki huszonévesen elköteleződik közületek?

Figyelt kérdés
Barátom 23 éves, 2 éve vagyunk együtt, ez az első párkapcsolata. Bele kellett rázódnia, az eleje egyáltalán nem volt egyszerű, de olyanokat mond kezdettől fogva, hogy én leszek a felesége, velem igazán komolyan gondolja, stb., másoknak is ezt mondja. Néha viszont nem érzem pont így, napokig alig találkozunk/beszélünk, és úgy érzem, csak egy opció vagyok valami jobb eljöveteléig :D Szóval a kérdésem az lenne, hogy létezik olyan, hogy egy ilyen, hosszabb kapcsolatban ilyesmit kamuztok?

2016. jún. 29. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen és életre szóló kapcsolatot kerestem, igaz, hogy 1 hete szakított velem a barátnőm, 22 hónapig voltunk együtt...én komolyan gondoltam a hosszútávú kapcsolatot...

remélem nektek jobban alakul, sok boldogságot :)


23F

2016. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Ez egyénfüggő.

Nem általánosíthatod. Én pl. el tudnám képzelni,de ettől ez még nem vonatkozik rá is.

De amúgy miért,nem bízol benne?

2016. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán, csak nincs ki mellé elköteleződni. :D
2016. jún. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Interferencia ***** válasza:

Létezik.


Na most melyik kérdésre válaszoltam ezzel? Hahahaha...

2016. jún. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaz nem első kapcsolatom volt de 23 évesen ismertem meg a feleségem. Előtte 3 barátnőm volt, inkább futó/gyakorló kapcsolatok....

Első év után már biztosan tudtam ő az igazi, de nem kapkodtuk el :)

Szépen kiépítettünk mindent, egyénként is mire összeházasodtunk, idén lesz 13éve hogy együtt vagyunk és 3. házassági évfordulónk.

2016. jún. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és nem mondogattam mindenkinek. Ez az én , mi magán dolgunk volt. Én mindig arra jutok ha valaki erősködik milyen jó neki ott valami hiba van!
2016. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21 voltam, amikor megismerkedtünk, ő 28. 15 évig tartott és három gyerek lett belőle.
2016. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!