Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még soha nem csókolóztam, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem csókolóztam, ez nagyon "béna"?

Figyelt kérdés
Most leszek 18 és még soha nem csókolóztam, nem feküdtem le senkivel, párom se volt még és igazából alakulni se nagyon alakult senkivel. Persze, néha picit vágyom egy kapcsolatra, de jól érzem magam egyedül és szükségem van a függetlenségre. Ez nagy baj? Később se lesz párkapcsolatom? Mert a velem egyidősek nagy része már aktív nemi életet él, én meg még csak a csókig se jutottam
2016. jún. 30. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Újabb delikvens, aki a birka nép után megy, véletlenül sem azt nézi, hogy neki mi a saját érési ideje. :) Ejnye, az Isten áldjon meg! Nem vagy lekésve semmiről, de ha ezen múlik csajszi, akkor odaadom a számat.
2016. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne béna? Hol van az előírva hogy mikor kell smárolni? Azt nem nézik hogy mikor ültél először egyedül bilire???
2016. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Titusztitusz ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy más mit csinál...Most ha látnád, hogy más követ köt a nyakára és kútba ugrik, akkor te is mennél utánuk vakon??? TE CSAKIS A SAJÁT UTADAT JÁRD MINDIG...És légy nyugodt...Amikor ELJÖN AZ IDEJE, meg lélekben is felkészülsz majd egy társas kapcsolatra, akkor majd automatikusan fog jönni magátol a késztetés...Hiába gondolod úgy, hogy ilyen nem lesz...Dehogynem lesz...Csak várd ki az idejét...
2016. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most érettségiztem és az osztályba minden lány már szexelt én meg a csókig se jutottam. Mikor kérdezték, hány sráccal smároltam stb, és mondtam, hogy eggyel sem, akkor ott szörnyülködtek. Mert úgymond a "menőbbek" (de bénán hangzik ez) közé tartoztam, szóval nem voltam lábtörlő, senki nem kötött belém, jártam bulikba osztállyal, haverokkal. És mindenki meglepődik (családtagjaim is), mikor kérdeznek erről, és én mondom, hogy még nem is csókolóztam
2016. jún. 30. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
akkor menj el egy buliba és dugasd meg magad a wc-ben. Arra biztosan büszke lehetsz majd.
2016. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Majd nézd meg vagy 20-30 év múlva ezeket a "menő csajokat"...Hogy AKKOR milyen "menők lesznek"...Elárulom neked a saját jóslatomat:20-30 év múlva UGYANEZEK a "menő,sokat tapasztalt csajok" szinte mind kiégett, kiizélt, boldogtalan,mentális problémákkal küzdő vén maskarák lesznek jórészt...Ezt az elvet látom jól az én korosztályomon is...Viszont az olyan nők, akik NEM SIETTÉK EL a dolgokat ahogy mondani szokás, sokkal,de sokkal kiegyensúlyozottabbak életet élnek a mai napig is, és külsőre is sokkal jobban tartják magukat, mint az előző csoportba tartozó nők...Szóval szerintem csak ne sajnáld azt, hogy te nem ugrassz idejekorán bele azokba a dolgokba, amiket fentebb említettél a kérdésed kapcsán...Nem veled van a probléma hidd el, hanem VELÜK...
2016. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erettsegi utani nyaron kerultem be egy olyan tarsasagba ahol egyaltalan epkezlab sracokat lattam (az elott lekotott a.napi 2 edzes es a tanulas).

Ergo 1.csok,1.parkapcsolat is ez utan volt.Nem erzem h bmirol is lemaradtam.Kit erdekel h masokon 18eves korukra vegigment a fel varos?

2016. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!