Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még sosem csókolóztam, alakulo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem csókolóztam, alakulok egy fiúval de nem akarok leégni előtte. Mindenki azt mondja, hogy magától jön. Egy idegen fiú már megpróbált megcsókolni és annyira béna voltam hogy otthagyott. Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Mit csináljak.. Légyszives irjátok le lépésről lépésre először a sima csókot majd a nyelveset! kérlek titeket! vagy valami videót is elfogadnák ahol bemutatja vagy akármi használhatót Hogyan kell?

#demit
2014. jún. 30. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

De hogy várod el, hogy leírjuk lépésről lépésre? Ez nem ilyen dolog, tényleg magától jön.


https://www.youtube.com/watch?v=NfiGrvwiqp8

2014. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi en is elcsesztem, de csakk rohogtunk:)
2014. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!