Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknak tetszik az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak tetszik az ilyen műköröm?

Figyelt kérdés

[link]


Gondoltam csináltatok ilyet, mert a saját körmöm csúnya.


2016. jún. 30. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Inkabb dolgozz a sajat kormod szepsegen mint ilyen gagyi viragos akarmiket fessenek egy muanyagra.
2016. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

nekem a természetes jobban tetszik, de láttam már olyat akinek tök jól állt a működöm...csak sokan túlzásokba esnek...


23F

2016. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez még hagyján, de sok férfi rosszul van a műkörömtől, sokkal jobb, ha simán belakkozod a tiéd, még ha nem is olyan szép.
2016. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem bírom megérteni, hogy ha valakinek eleve rozoga a körme, akkor miért rakat még rá műkörmöt...?

Hogy még szarabb legyen?

Vagy van olyan hülye aki azt hiszi, hogy ha műkörmöt rakat rá, akkor jobb lesz a sajátja?


Tudom persze, el kell fedni. Nem baj, ha már csak egy ocsmány csonk lesz a körmöd helyén, a lényeg, hogy szépen elfedjük. :)

2016. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Titusztitusz ***** válasza:
Nekem rettenetesen nem tetszik az ilyesmi...
2016. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
A férfiaknak nem tetszik a műköröm.
2016. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen műköröm nem tetszik. Nem mondom, hogy kizáró ok, de mindenképpen negatívum.
2016. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
srácok és a zselés köröm?
2016. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Titusztitusz ***** válasza:
Mi a fene az a zselés köröm??
2016. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

8-as, most őszintén, szerinted mond ez nekik akármit is? :D

A műköröm az műköröm!

Tök mindegy, hogy porcelánból, műanyagból vagy kutyaszarból van. :D

2016. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!