Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le nem érti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le nem érti meg, hogy nem akarok vele már szexelni? Eddig is ez csak szexkapcsolat volt.

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve tart de már meguntam az elején szerelmes voltam belé azért működött de mostanra elmúlt mivel észre se vett de nem tudja felfogni, hogy nem akarok tőle már szexet.
2016. júl. 1. 17:38
 1/6 MilitaryTurtle ***** válasza:
Mond meg neki így.
2016. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak nagyon vigyázz magadra


[link]

2016. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 és csak 4 évet kapott? Minimum egy faroklevágást is kiutalnék neki!
2016. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3:

Remélem tudjátok ráadásul, hogy jó magaviselettel 2 év 8 hónap után szabadulhat...


Reálisan nézve ez szerintem is olyan 15-20 évet ér.


De hát sokszor gyilkosok is kevesebbet kapnak.

2016. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4 év? Tőkére a farkát, aztán balta! Beszarás már,hogy ilyen embertelen tettetek ennyivel meglehet úszni. Összetehetik ezek a férgek a két kezüket,hogy nem én hozom a törvényeket.
2016. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne reagálj semmire (telefon, email, üzenetek, ha megjelenik se vedd semmibe), nem magyarázd neki, hogy vége. Már elmondtál mindent, ha nem adsz reakciót majd lekopik.
2016. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!