Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ártatlan kisugárzású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ártatlan kisugárzású lányok tényleg jobban érdeklik a fiúkat, ha hosszú távra keresgélnek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha igen, miért?
2016. júl. 1. 19:14
 2/6 anonim ***** válasza:
mert a másik fajta lánytípus strigulázza a fiúkat...ez addig jó(valójában nem jó de a felek szerint igen)míg a fiú oldalon is strigulázó van de a komoly kapcsolathoz fejben ott kell lenni, és ez nem megy azoknak akik már túlzottan kiéltek
2016. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Jó lenne ha sok más lány is okosan rájönne erre, ha elakarnak valamit érni 30 évesen :)
2016. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem a kedvesség a fontos, általában az ilyen lányok ártatlan kisugárzásúak...de nem feltétlen ez a kisugárzást keresem, több dolog fontos...


van ismerősöm aki azt mondta, hogy neki csak a vadabb szexi kisugárzás jön be, az ilyen "ártatlan kislányokkal" nem tudna mit kezdeni...


23F

2016. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyeneket kerestem, de gyakran komolyan csalódnom kellett bennük. Némelyikük eléggé gerinctelen módon hazudott, amikor el akartam őket hívni randira, volt zakkant is, aki eltűnt, utána feltűnt, írt mindenféle összefüggéstelen szövegeket, meg biztosan jó ötletnek tartotta, hogy az éjszaka közepén akart engem hívogatni (ezért jó kikapcsolni este a telefont). Hogy őszinte legyek, nagyon kevés olyan ártatlan kinézetű lányhoz volt szerencsém, aki valóban tiszta lelkű is volt. Pedig én is komoly kapcsolat reményében akartam megismerkedni velük, de hát így jártam.
2016. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!