Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ti hosszú idő után újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti hosszú idő után újra találkoztok a volt szerelmetekkel az titeket is megvisel?

Figyelt kérdés
Mármint olyan szinten hogy egész napot kukázni lehetne mert konkrétan csak ülök és fekszek, mivel mindentől elment a kedvem, ideges/feszült vagy, és ez mellett még enni se bírok, mi több remeg az egész kezem.
2016. jún. 19. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mennyi az a hosszú idő?

Engem még néhány év után is megviselt, de szerintem ez nem normális.

2016. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem visel meg, max. előjöhetnek régi emlékek, ha szép volt.
2016. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor viselne meg, ha még nem tettem volna túl magamat rajta. Ám én igyekszem elkerülni bármiféle kapcsolatot, ha már egyszer vége, hogy mielőbb túl legyek rajta, és az emlékek se jöjjenek elő...
2016. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Nekem valamelyik nap jutott eszembe -2év után-, kicsit elszomorodtam, meg elgondolkodtam, hogy "mi lenne/lett volna, ha", de kb ennyi. Talán a megviselés határát súrolta a dolog. Bár az a nap úgy is telt, szóval nem vagy egyedül. ;)
2016. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem nem. Hidegen hagy. Legfeljebb azért leszek feszült, mert semmi kedvem bájcsevegni...
2016. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a legnagyobb probléma hogy én azt hittem hogy túl vagyok rajta, vagy másképppen hogy már hidegen hagy... erre fel mint ahogy leírtam... de én voltam a nagyon hülye, mert nem kellett volna ott lennem ahol, persze ugye arra nem lehetett számítani hogy ő vele találkozok, de ez nem a napi/heti rutinom, most pont eltértem tőle, pedig nem szokásom.
2016. jún. 19. 18:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Jaj, ne is mondd!
2016. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Számomra egyik exszem sem vált soha semlegessé, ha találkoztunk, valamit megmozgatott bennem. De a napom nem tette tönkre, kb. addig az ideig tartott, amíg összefutottunk.
2016. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Keress mást akit szeretsz és akkor nem fog megviselni
2016. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyetlen volt barátom van, akit ha csak fényképen meglátok, összeszorul a gyomrom. Pedig már tíz éve vége. Élőben is nagyon régen nem láttam, négy éve, de most fogalmam sincs, hogyan reagálnék rá. Ő volt az, akivel a kapcsolatunk rosszul végződött, haraggal váltunk el.
2016. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!