Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy nagyon vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy nagyon vékony férfira nem vagytok képesek férfiként tekinteni?

Figyelt kérdés
176 cm, 62 kg.
2016. júl. 1. 19:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Honnan szeditek ezt a sok töménytelen hülyeséget?
2016. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Barátom is vékony, kb 178 cm és 56 kg, mégis férfiként tekintek rá. Nem tehet róla hogy ilyen a testalkata, nem tud hízni.
2016. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. 176/60kg

Nekem a csontom vékonyabb, mint az átlagnak, ezért vagyok könnyebb legfőképp.

Még nem okozott gondot, csak azoknál a nőknél, akik nagyon buták, és a béjemvéseket istenítik.

2016. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ha nagyon vékony, akkor is férfinak tekintem, csak nem érezném jól magam mellette, hogy még husibbnak tűnnék.

Folyton az agyára mennék a fogyókúrámmal meg hogy ugye nem vagyok dagadt? Úgyhogy megkímélem ettől magunkat és nem jövök össze nagyon vékony srácokkal.

2016. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#4

Ez meg jó nagy baromság.

2016. júl. 1. 20:19
 6/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy baromság, de hidd el, hogy rövid időn belül az agyára mennék a vékony pasinak ezzel. Úgyhogy nincs értelme.
2016. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
ha arányos és van válla, akkor már férfias.
2016. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
2016. júl. 1. 20:27
 9/25 A kérdező kommentje:

#6

Az a baromság, hogy előre eldöntöd, hogy a másik mit fog gondolni.

2016. júl. 1. 20:27
 10/25 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan nem képesek, valóban. Érdemes edzeni, és sportolni, én is elkezdtem most. Először az étrendbeli és esetleges lelki problémákkal kell kezdeni, majd hozzászokatni magad a tényhez hogy többet sportolsz és mozogsz. Jóképű vagyok, de nagyon sokan megmondták már, hogy bocsi, de rohadt vékony vagy. Én pedig nőket akarok magam mellé, nem 16 éves gyerekeket.


Irány a konditerem, és az uszoda, jól fog esni!


20/F

2016. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!