Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú barát akkor is barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú barát akkor is barát ha "beteszi"? Mi a véleményetek erről lányok/nők?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
A válaszokból mit szűrsz le? Van a r.banc válasz, aki szerint persze, a legjobb barát csak egy kis extra van benne. És van a normális válasz aki szerint nem, mert ez már nem barátság. Előrébb vagy?
2016. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
ezt a szöveget én is hallottam már
2016. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy gondolom, ez már szexpartnerség. Ugyanis az azonos nemű barátok \ haverok sem csinálják egymással. Ergo fiú-lány barátságban is max puszi 💏 jelentkezhet.
2016. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
speciel a barinők simán lefekszenek egymással(nem kivétel nélkül de meghökkentő százalékarányban)
2016. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem tom, én sosem tudnám elképzelni egyikkel sem, nemcsak azért, mert nem vagyok leszbi, hanem, mert nem azért barátkoztunk össze.
2016. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 cukilányka 0.0 ***** válasza:
15%
A lánybarát akkor is barát, ha beveszi.
2016. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
* akkor r.banc
2016. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Eleve nem hiszek a férfi-nő barátságban.

Ha már szexelnek, akkor szexpartner, nem pedig barát.

2016. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Akkor barátok, ha nincs köztük férfi-nő vonzalom, viszont megértik egymást és számíthatnak a másikra.


Ellenben ha megvan, akkor szexpartnerek.

2016. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Igen barat marad. Nekem is volt mar baratsag extrakkal kapcsolatom es senki se kepzelt bele tobbet. Ja es ez nem ribizliseg..
2016. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!