Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy aki tetszik (srác) rám írjon fb-n?

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerősök vagyunk facebookon, de nem volt még hosszabb beszélgetésünk, személyesen se találkoztunk még. Néha elhülyülünk hozzászólások alkalmával, vannak közös érdeklődéseink. Viszont nem merek ráírni. Egyrészt a korkülönbség miatt, másrészt a távolság miatt se.

Ezért szeretném elérni, hogy ezt ő tegye meg. Ha összejönne.



2016. júl. 2. 18:42
 1/8 MilitaryTurtle ***** válasza:
76%
Pedig kénytelen vagy te ráírni, érdeklődj hogy van miegymás.
2016. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem jönne le furán hogy ilyet kérdezek "ismeretlenül"? Tipikusan az a történet, hogy aki bejön kuka leszek. :(
2016. júl. 2. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem gondolj erősen arra, hogy írjon neked, és mivel úgyis azt feltételezitek rólunk, hogy mi gondolatolvasók vagyunk, majd biztosan kipattan az ő fejéből is az isteni szikra.
2016. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most lehetne irni kulonbozo taktikakat,de szerintem ha akar valamit irna. Lehet pont a korkulonbseg es a tavolsag a baja..
2016. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá, ilyen egyszerű a történet.

Mi van akkor, ha más nő iránt érdeklődik?

2016. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Írj rá, kérdezz tőle valamit, nincs ebben semmi különös, aztán majd lesz valami.
2016. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Tihanyi Tamást kérd fel, ő jártas az efféle dolgokban. Talán tud a tagnak küldeni az éterben egy sms-t, hogy ugyanmár írjon rád.

Komolyan döbbenetes, hogy mennyi egységsugarú mászkál két lábon. Levegőt hogy vagy képes egyedül venni?

2016. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
52%

írj neki te :)

én is írtam már rá egy fiúra, úgy, hogy csak látásból ismertem és többször találkoztunk is, mondjuk végül nem lett belőle semmi.

figyelj még ha rosszul sül is el, nincs baj. mit tennél az ő helyében, egy srác rádír aki nem tetszik neked, nem nézed hülyének emiatt. a másik meg, ha messze lakik tényleg nincs mitől félned, nem fogtok összefutni :D

2016. aug. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!