Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? Elbizonytalano...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

Üdv!

Ismerek egy lányt (kb. 5-6 éve, vagy lehet még több is).

Most 3 éve felvett msn-en. Szoktunk beszélgetni, de nem sokat írunk egymásnak. Az utóbbi időkben nem igazán írtam neki, ő se nekem. Egyik barátom tanácsára kérdeztem tőle ezt-azt (pl. mit evett ma stb..). Mostanára kifogtam ezekből a kérdésekből és nem is igazán így akarom szórabírni, hogy mindig csak kérdezgetek tőle.


Amikor találkozunk suliba egymásra köszönünk és ennyi.

Szoktam kölcsönadni neki dolgokat.


No az a helyzet, hogy már régóta el akarom mondani neki, hogy szeretnék vele együtt lenni, de valahogy mindig kimarad. Félek, hogy visszautasít. Ha netán az történne nem szeretném, ha rosszra gondolna tehát akkor maradjunk úgy, mint eddig.


Azt, hogy miért nem írok rá, lehet az előzőleg említett ok, de lehet más is.


Szerintetek írjak egy regényt és azt küldjem el neki, vagy csak éppen egy sorban, vagy ne csináljak semmit? Ha nem csinálok semmit honnan tudja meg? Szóval most elbizonytalanodtam..


Értelmes válaszokat kérek, ha lehet..


2010. ápr. 14. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

legyél vele őszinte. azt szeretik az emberek.

ha elutasít akkor se veszíthetsz semmit(nahjólehet) de legalább elmondtad neki és te is tulleszel ezen a dolgon =)

hajrá

2010. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És rövid lényegre törő legyen, vagy hosszú és én sem emlékszek már mi volt az elején?
2010. ápr. 14. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:

rövid és lényegre törő =)

majd írjj hogy mi volt =)

2010. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!