Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem épp felnőtt párkapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem épp felnőtt párkapcsolatos téma, de a oárkapcsolathoz köze van. Vannak itt féltékeny tipusú emberek? Sikerült legyőznőtök a féltékenységet?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon féltékeny vagyok, néha már lehet azt is rám mondani, hogy betegesen féltékeny vagyok. Nem tudom tűrni, ha a barátom bizonyos lányokkal beszélget, mert mind az van bennem, hogy biztos ők többek nálam és én nem kellek. Mondjátok hogy van erre segitség

2016. júl. 2. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondogattam magamban, hogy "okkal van velem", egy idő után el is hittem és már nem aggódtam többet.
2016. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A féltékenység oka az önbizalomhiány. És mint ilyen, semmi köze a partnerhez. Leküzdeni úgy lehet, hogy az ember dolgozik önmagán. A konkrét segítséget pszichológusnak hívják.
2016. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam már csillapodott az önbizalomhiány és ebből fakadóan a féltékenység, mert elfogadtattam magammal és még folyamatban is van, hogy mindig van nálam szebb és jobb.

Ez ellen senki sem tud tenni.

Örülj, hogy veled van a barátod és ne agyalj hülyeségeken, mert ha így folytatod, ez lesz a kapcsolatotok veszte!

2016. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MindIg feltekeny voltam ok nelkul is. De rajottem hogy nincs ertelme. Mint mar irtak elottem "okkal van velem". Nehez azert mind a mai napig feltekenyseg nelkul lenni de ez mar csak az egeszseges hatar. (Tudom milyen a beteges verzio)
2016. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!