Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak a pénzére?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak a pénzére?

Figyelt kérdés
A barátom 21 éves, én valamivel fiatalabb és nagyon nagyon gazdag, több háza is van, egy villában él egyedül, medencével, minden extrával, saját yachtja van, mindene megvan és nem nagyon tudok vele mit kezdeni. Félreértés ne essék, nem a pénzéért vagyok vele, nem is nagyon érdekel, de nem tudom, mit szóljak az ajándékokhoz, amikor olyan kedve van random küld egy csokor rózsát, ruhát vagy ékszert vesz, csak azért, mert szeret és attól félek, hogy a pénzt a kapcsolatunkba keveri. Én teljesen átlagos családból származom, apukám nincs, az anyukám 2 állásban dolgozik, megvan mindenünk, de nem vagyunk eleresztve, át kell gondolni, hogy mire és mennyit költünk, a barátom pedig folyamatosan azt hajtja, hogy mondjam meg mi kell, majd ő megveszi, segít az egész családnak és amit csak akarok megtesz. Nagyon aranyos és jól esik, hogy gondoskodni akar rólam, de nincs erre szükségünk és nem szeretném, hogy azt gondolja, a pénzét szeretem. Sosem tudom, hogy mit mondjak egy-egy ajándékra, persze, nagyon tetszik, de mindig bennem van, hogy ezt miért vette és csak remélem, hogy nem ezzel mutatja ki a szeretetét. Mit tudok vele csinálni?
2016. júl. 3. 00:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ne tedd ezt vele! Tapasztalat... Nálunk fordítva van. A tiétek még a szerencsésebb eset. Nálunk ő az, akinek kevesebb a pénze és ez nagyon bántja a féfias önbecsülését. Én is írtam már itt le korábban, hogy hiába vettek nekem házat a szüleim nem élhetünk ott, mert őt ez zavarja. Szerintem már régen nem számít, kinek a családja a pénzes. Én is mindent megvennék neki, amire szüksége van, mert szeretem. Nem azért, mert ezzel akarom kimutatni. Hanem mert természetes, hogy akit szeretsz annak a legjobbat akarod. A te esetedben a helyedben örülnék. Nem is feltételezi a leírtak alapján, hogy a pénzért vagy vele. Ne keress problémát, örülj a párodnak! Az enyém soha nem mondaná, ha kellene neki valami. Pedig engem az tenne boldoggá, ha nem problémáznánk az anyagi dolgokon. Szóval az én tanácsom, hogy ne viselkedj úgy, mint a párom. Persze, tudom ő férfi. De akkor is! Ha vesz neked valamit, hidd el, hogy a szeretete EGYIK jele! Nem kell rosszat gondolni mögé! Szintén tapasztalat :)
2016. júl. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Azért én kíváncsi lennék arra, hogy 21 évesen miből ilyen gazdag valaki becsületes módon manapság, tök egyedül, vállalkozó elődök nélkül. Nem kérdeztél rá? Veszélyes is lehet ez az egész, mert ha vannak rosszakarói, adós valakiknek, rajtad is leverhetik. Szerintem ezt neked tudnod kell eldönteni, hogy bírod-e, kell-e neked így is a srác, vagy felemészt a bűntudat és gallyra megy a kapcsolat emiatt.
2016. júl. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Szép álom Rózsi
2016. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szülők vállalkozása. Ez a baj, hogy nem tudom eldönteni.
2016. júl. 3. 00:37
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja értem, tehát mégsem annyira magától szerezte a pénzt...:) Aha.
2016. júl. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Medence, yacht, milliok, Lenin meg forog a sirjaban.
2016. júl. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
A baratodnak nincs penze. A baratod apukajanak illetve anyukajanak van. Szoval nekem ez a "megveszek nektek mindent" - dologgal itt szerepelt volna le a fiucska. Ne verjuk mas f***val a csalant ugye szoktak volt mondani mert szanalmas emberi jellemet sejtet (meg ha te most ezt nem is veszed eszre mert a kerdesben levo valojaban nem letezo problema elvez prioritast).
2016. júl. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, hogy apa, és anya vállalkozók, és innen van pénze. :) Már csodálkoztam is a kérdés olvasása közben,hogy 21 évesen milyen állása lehet, vagy egyáltalán honnan van ennyi pénze. Legközelebb valahogy így tedd fel a kérdést: A barátom 21 éves, a szülei nagyon gazdagok...ház,yacht stb...A szülei pénzén vesz nekem ajándékokat...
2016. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elfogadod és megköszönöd és örülsz az ajándékainak,ha pedig nagyon zavar,akkor azt mondod,hogy egy esetleges házasságig nem kell,hogy rád költsön,mert kellemetlenül érzed magad miatta.Ha van esze,akkor megérti és visszavesz magából.

Mellékesen megjegyzem,hogy akiket ismerek és hasonlóan jó körülmények közé születtek,azok nem a legempatikusabb,legjobb emberek.Vigyázz a barátoddal is,jól ismerd ki.

2016. júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
így ahogy itt leírtad. mondd meg neki,hogy zavarba hoznak a drága ajándékok, egy bizsu ékszernek és egy szál rózsának is ugyanúgy örülsz, nem kell túlzásba vinni. szerintem ő is értékelni fogja,hogy nem csak a pénzük érdekel. amúgy valóban ezek nem az ő pénzei, hanem a családjáé. azaz ha a szülei vállalkozása becsődöl,akkor a barátod is leshet,hogy most mit csináljon. szóval én jobban örülnék neki,hogyha rendesen tanulna még vagy dolgozna. hogy mellette támogatják a szülei,az nem gond. de ne csak rájuk alapozza a jövőjét. nekem az nem lenne szimpatikus
2016. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!