Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek? Elmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek? Elmondja neki vagy ne, h mit érzek?

Figyelt kérdés

Bocsi h kicsit hosszú és a hibákért is.

23éves vagyok,nő. Az idössebb pasik tetszettek mindig. Most van egy srác,aki 21 lessz és teljesen más tipusú pasik jöttek be. Ő pont az elentét. Alacsony,vékony és aranyos. Volt egy egyéjszakás kalandunk. És megdumáltunk h néha lehetne ilyen. Viszont én nagyon megkedveltem és megtudnám szeretni,ha hagyná. Persze ő nem tud róla.

Ez egy honapig működött,még müködne ha a haverja nem keverne. Haverjának tetszem és "megfenyegette" a srácot h kereszbe tesz neki meg nem beszél vele,ha mégegyszer közünk lessz egymáshoz. Meg kevert is. A srác most azt mondta h egyenlőre hanyagoljuk a dolgokat. De alig akar velem beszélni neten is.

Kicsit megvan keseredve is és folyton azt mondja h nem akar szerelmes lenni. És ha találkozgatunk az lessz.

Meg most h a haverjának tetszem nem akar keverni.

Én a haverjának már mondtam h nem akarok töle semmit. Meg h a sráccal akarok találkozgatni és ne rá haragudjon,hanem rám. De megint magyarázott neki tegnap.

Tegnap úgyvolt h jön értem,de nem jött és a telefont is kinyomta. Ma kérdeztem h haragszik e. Azt írta h nincs miért haragudnia.


2016. júl. 3. 14:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi h amúgy jólelkű,vidám és kicsit lökött a srác. Hétvégente mindig iszik,de olyankór jókedvű.
2016. júl. 3. 14:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Tisztàba kel ltenni a dolgokat, mindkettejukkel. Egyiknek megmonadni, hogy semmit nem akarsz tole, a màsiknak meg, hogy éppen igen. A kiszemelted azért viselkedik furcsàn, mert a sràcokat àltalàban kotik az iratlan haveri etikett szabàlyai, hogy egymàs nojével nem kavarunk. Az antipatikus ficko pedig nyilvàn a dominàns egyéniség, kettejuk kozul.
2016. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!