Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek próbálkozzak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak vagy nem?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok és van egy férfi,kivel gondoltam hogy felvenném a kapcsolatot.Én őt ismerem,de ő engem nem ismer.Igazából régen nem foglalkoztam vele,de mostanában már jobban..és pár napja gondolkodok rajta hogy felvegyem-e vele a kapcsolatot.Élőben kizárt hogy találkozzak vele,mert nem egy városban lakunk,a telefonszámát,e-mail címét nem tudom,így marad a Facebook.Nem annyira a külseje miatt akartam neki írni hanem érdekelne hogy milyen lehet a személyisége..de kicsit kavarognak az érzéseim,mert annak ellenére hogy úgysem jönnék vele össze,az is vissza tart a próbálkozástól,hogy sok barátnője volt már..és még ha válaszolna is,nem tudnám komolyan megismerni.Ez az egyik amitől tartok.A másik az az,hogy tudom hogy gyakran elég elfoglalt,ezért nem biztos hogy írna,meg viszonylag népszerű is,a Facebookon is sok barátja van,lehet nem is válaszolna vagy meg se nézné,mert biztos jó sok üzenetet kap.

Gyomorgörcsöm van már néha ha rágondolok erre a helyzetre,és egyszerre érzem azt is hogy szimpatikus és szeretném megismerni,ugyanakkor az ellenkezőjét is érzem.

Tulajdonképpen több dolog is szólna az ellen hogy írjak neki (sok barátnő,túl népszerű,kevés ideje van) ,közben meg pár napja mindig rá gondolok,van bennem valami ami késztet arra,hogy írjak neki és van egy erős olyan érzésem hogy válaszolna is nekem.

Nem tudom melyik valószínűbb: hogy a sok üzenete között az enyémet sem olvassa el,vagy az,hogy felkelti az érdeklődését,mert nem olyan vagyok mint azok akiket ismer,pl. a volt barátnői.Utóbbi is csak akkor lehetséges hogy elolvassa..



2016. júl. 3. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd fel vele a kapcsolatot. Vagy ne. Ha tuljut a szurojén és elolvassa az uzidet, biztosan fog vàlaszolni. Hisz egy ujabb trofea lehetosége csillan fel a szemei elott. Ha neked ez vàllalhato, irj neki. Ha nem, hagyd meg a noivel, baràtaival.
2016. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akarok egy sima trófea lenni..
2016. júl. 4. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!