Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak vagy maradjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy maradjak egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt de az utóbbi évben állandóak a veszekedések. Ma már a szakításig jutottunk. Szerinte én semmibe veszem, nem szeretem sőt utálom és nem tudom mit akarok az élettől.

A mai napon azon kaptunk össze hogy a baráti társaságban meg mertem kérdezni hogy egy szemben parkoló autó német rendszámán az első két betű melyik régiót jelöli. Kiváncsiságból kérdeztem, de erre flegmán azt válaszolta miért érdekel engem..Erre kifakkadtam mindenki előtt hogy akármit mondok az rossz. A többiek ( két barátja akik velünk voltak) az én pártomat fogták látszolag, de előtte már velük is összeveszett a barátom. Aztán a barátom nagyon megsértödőtt, hogy én mindenki előtt hisztizek.


Szerinte jól bánik velem. Örüljek hogy mindenhova visz magával és nem csak este a lakásán találkozok vele. ( De hàt az kapcsolat lenne??) .. Èn nem tudom mit akarok. Nem tudom hol szeretnèk èlni ( szüleim Bècsben èlnek), mindig elègedetlen vagyok az èletemmel, a gazdagsàgra vàgyok. Az igazsàghoz hozzà tartozik hogy iszonyú összegeket költ erre-arra (több szàzezrek-milliók)de ha mondjuk el kellene menni Balatonfüredre akkor mindig nincs pènze benzinre. Mindenhova magam jàrok! Nem kèrek tőle már semmit, mert tudom hogy csak belekôtne és nem tetszene neki. Ha elmegyek vásárolni magamnak mindig veszek neki is egy polot egy inget szóval valamit. És nem az ő pénzén vásárolok. Ma este azt mondta hogy ha vele akkarok maradni akkor teherbe ejt! De én lelkileg nem vagyok kész az anyaságra, meg nem úgy van az hogy nekem gyerek kell asszony szülj! Végtelenül csalódott vagyok, mindig minden érvemre azt mondja hogy hülyeség és ha meghallgat akkor is olyan mint ha a levegőbe beszélnék mert a mondandóm 80% butaságnak tartja. Úgy érzem csak magát és a nővérét szereti és mindenkit az érdekei alapján kihasznál, ahogy engem is.

Nagyon művelt, értelmes, tájékozott üzletember de engem hihetetlenül lenéz és ezt érzem is.

Volt hogy azt kaptam tőle hogy nekem minek iphone mert mit kezdek vele vagy minek az ékszereim/ aranyaim azoknak nincs értékük. Autóra sincs szükségem úgy is hova fogok menni..


2016. júl. 3. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Szakits és légy az én párom,én törödni fogok veled,esküszöm boldog leszel!!!!!
2016. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk alap dolog, hogy társaságban nem hisztizünk, nem járatjuk le a másikat. De szerintem már te is tudod a választ a kérdésedre. Menj ki Bécsbe ha van rá mód és kezdj új életet a "párod" nélkül!
2016. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Emberszámba sem vesz. Tudod Te, hogy mi a válasz. Nincs keresnivalótok egymás mellett. Szerintem.
2016. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem lettem volna egy ilyen emberrel.
2016. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl egészséges ennek az embernek az önértékelése. Gáz nagyon, hagyd ott, minél előbb, menj ki Bécsbe. Ez meg forrjon a saját levében.
2016. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Mi a kérdés? Amennyiben az, hogy szüljek-e gyereket egy pszichopata állatnak? A válaszom igen, mert megérdemled. Amennyiben a régió érdekel, küldd el nekem a rendszám kezdőbetűit.
2016. júl. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!