Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a baratnotok szuz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratnotok szuz lenne nem zavarna hogy még nem tud semmit? Nem inkabb egy tapasztalt lanyra vagytok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 23:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2016. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Mit kéne "tudni"? Nem vagyok szűz már sok éve, és ezt soha nem értettem.... Minden partneremhez úgy állok hozzá, mintha ő lenne az első, hiszen ami az exemnek bejött, nem biztos, hogy a mostani partneremnek is tetszene. Ugyanúgy meg kell ismerni egymás testét és vágyait, én pl ugyanúgy nulláról kezdem, és soha nem volt még ebből gond.

A falnak mennék olyasmitől, hogy "az exem eztet szerette, akkó majd neked is jó lesz"..

2016. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem zavarna. Sőt...
2016. júl. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Rohadtul tök mindegy, ha szeretem... De mindenesetre romantikus lenne, ha egymást tanítgatnánk, mivel én is az vagyok.
2016. júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
43%
Addig dugom amíg tapasztalt nem lesz. Úgy sincs jobb dolgom.
2016. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!