Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély a békülésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély a békülésre?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántottam a legjobb barátomat, csúnyán összevesztünk, sértegettük egymást, azóta nem áll szóba velem. Hülyén viselkedtem, nem tudtam őt elfogadni,meg akartam változtatni... nagyon megbántam, de nem reagál az üzeneteimre és a "közvetítőt" is elküldte... azt mondta, hogy nem haragszik, de akkor miért nem akar békülni?
2016. júl. 5. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

van egy pár ember akikre már én sem haragszom, de már nem akarok velük beszélgetni, mert csalódtam bennük...

lehet nála is ez van, nincs harag, de csalódott benned...


23F

2016. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kölcsönösen csalódtunk egymásban... de nagyon hiányzik... és nagyon szeretnék kibékülni vele... mit csináljak?
2016. júl. 5. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ha te nem hiányzol neki és nem akar semmit tőled, akkor nem sokat tudsz...talán idővel megenyhül...


23F

2016. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira makacs, hogy a világért sem ismerné be, hogy hiányzom neki... most éppen ezt vette a fejébe, hogy nem békül... :(
2016. júl. 5. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!