Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 napja szakítottunk de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja szakítottunk de azt hittem még van esély a békülésre hiszen ő az igazi legalábbis azt hittem. Szerintetek az lehetséges hogy "megcsalna" hogy könnyebben tovább lépjen rajtam?

Figyelt kérdés

azt hittem ő is legalább ilyen rosszul érzi magát és gondolkodik mint én erre megtudtam hogy felment az öccsével több napra pestre győrbe meg stb...

2 és fél éve voltunk együtt. Szerintetek lehetséges hogy megcsalna most? ami igazából nem is számítana annak :(

félek hogy rájön ott hogy nélkülem is van élet csajok stb...:(

igazából az öccse is nem rég szakított 3 é

v után a barátnőjével akit elmondása szerint úgy imádott stb mégis megtudtam most hogy 4szer is megcsalta ezért megijedtem hogy vele van ráadásul kitudja miket mondd neki...

annyira bízom benne hogy nem tesz semmi és megbeszéljük hiszen annyira jónak ismertem meg és nem akarom elhinni az egészet :(



2014. júl. 3. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fogok hazudni, egy nőt úgy lehet legkönnyebben elfelejteni, hogy lefekszel egy másikkal, szóval nagyon is lehet, hogy kirúg a hámból.
2014. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 manó1235 ***** válasza:
lehet h most időre van szüksége kitombolja magát és sztem felejteni is akar.. azt viszont nemtudom megmondani h megcsal -e vagy sem.. ha szeret és még lát esélyt az újrakezdésre akkor lehet h mérlegel és max bulizik egy jót, bár úgy is megcsalhat mert "mostmár megteheti" de persze később ezt is megbánhatja, kérdés hogy így visszafogadnád-e ..
2014. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem számítana megcsalásnak hiszen nem vagytok együtt. Miért szakítottatok?
2014. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen...Én is így jártam..mikor kérdeztem,mondta, h így sokkal egyszerűbb,és rájött, h Nélkülem is van élet..Hiába nem vallott rá ez a cselekedet,ahogy vége lett már 4.nője van..
2014. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nemtudom nagyon félek :'8 én nem tudom mit csinálok magammal akkor azt hittem ő lesz a nagyő örökre :(
2014. júl. 3. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
És még az sem biztos,hogy nem vág alád olyan dolgokkal,amiket tud rólad..
2014. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En 6 ev utan jartam igy. Nem fog visszajonni, hagyd, jobban jarsz.
2014. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!