Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha lány létemre jobban szeretek irányítani?

Figyelt kérdés

Az élet legtöbb területén nehezen tűröm el, ha valaki fölöttem áll. Amolyan vezető típus vagyok. Szexben is ha ide-oda akarnak pakolgatni idegesít. Szeretem én is kezdeményezni, szeretem ha néha irányíthatok. Nem megrögzötten, de ha uralkodni akarnak felettem nagyon nem érzem magam jól. Legjobb ha fele-fele.

Nem vagyok elég lány? Néha komolyan úgy érzem.


2016. júl. 5. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

pár dologba irányíthatsz, de egy pasinak ne mondd meg, hogy mit csinálhat és mit nem.

nagyon feltudja húzni az agyam a bnőm, ha azt mondja, nem mehetsz a haveroddal vhova, most ne motorozzál, ne csináld ezt azt ami nekem jó.

2016. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, nyugi. :) Amikor mondom a páromnak, hogy én olyan fiús vagyok, csak mosolyog, és azt mondja, hogy ez egy hülyeség.

Nem hátrány az, ha határozott valaki, addig, míg nem megy át parancsolgatásba.

2016. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 ott a pont, és itt a lényeg: !!!amíg nem megy át parancsolgatásba!!!

Ugyanis egy normális ember nem egy újabb "anyukát" akar aki megmondja mit vehetsz fel a buliba és mikor játszhatsz a gépen.

2016. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én örülök ha a barátom elmegy haverokkal, én is elmegyek barátnőkkel. (akár haverokkal is, mert nekem több a fiú barátom) Nem vagyok féltékeny típus, szerintem felesleges :) Ha meg akar csalni akkor már előbb szakítson velem meg is mondtam neki.

Nem akarok második anyuka lenni, de ugyanígy nem szeretnék egy második apukát.

Vannak srácok, akik mindenáron meg akarnak védeni, hogy vigyázzak már magamra jobban. Meg akarják mondani mit hogyan kéne csinálnom, nem értik meg hogy ez engem feszélyez. Egész kicsit domináns vagyok.


A kérdés amúgy azért adódott, mivel egyik ismerősömmel lefeküdtem de most állítja hogy én kezdeményeztem. Nos ez nem egészen igaz, ő az aki már hetek óta utalgat és egyszer meg is próbált lekapni. Nekem az úgy nem jött be, nem szeretem ha más dönti el hogy most leszek e vele vagy sem :D De megkívántam aztán így alakult most meg ezzel poénkodik :D Bár úgy tűnik tetszett neki mert igencsak randizgatni akar :)

2016. júl. 5. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!