Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiúk! Most akkor ti szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiúk! Most akkor ti szerettek irányítani egy kapcsolatban, és gondoskodni egy lányról?

Figyelt kérdés

Nagyon eltérő válaszokat kaptam már erre. Sok fiú mondja, hogy a félénk, visszahúzódó, csendes lányokat kedveli inkább. Gondolom az ilyen lányok mellett igazi férfiaknak érztitek magatokat, hiszen ösztönösen vigyázni akartok rájuk. Azonban nagyon sok fiútól hallom azt, hogy jobban bírja a határozott, erős, függetlenebb lányokat, mert szereteik benne, hogy magabiztosak.

Én inkább a 2. csoportba tartozom, és félek, hogy ez nem tetszik a fiúknak, mert némelyikük túl határozottnak vagy kevésbé szerethetőnek tart emiatt. :/

Ti hogy vagytok vele?



#lány;fiú;nő;férfi;párkapcsolat
2014. aug. 2. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából ha ez mellett a két jellem mellett normális a lány akkor tökmindegy. :)
2014. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy, nem ezen múlik.. volt már komoly hosszú kapcsolatra mind2 féle barátnőm.

most frankón leírtam írni, h de ha választani kell akkor inkább legyen...NEMTUDOM :D

2014. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg,hogy összeilljünk;hogy határozottabb,vagy félénkebb,az nekem mindegy.Csak normális,és szerethető legyen
2014. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy egyik oldalról nagyszájú hisztis pics@, másik oldalról unalmas nyomi akinek szájába repül egy galambflotta.
2014. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. aug. 2. 18:06
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:

Nézd, az emberek nem egyformák, sem a férfiak, sem a nők, mindenkinek más jön be. Én sosem szerettem a visszahúzodó, csendes lányokat, mindig is a vagányabb, erősebb karakterű nők jöttek be, velük tudtam kibontakozni és jól érezni magam, más férfiaknak viszont meg tényleg az jön be, ha abszolút irányítók lehetnek, személyiség kérdése.

27F

2014. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!