Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkeltette már valaha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeltette már valaha az érdeklődésed valamelyik felhasználó?

Figyelt kérdés
Beszélgettetek is ? :)

2016. júl. 5. 21:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
szerelmesek is voltunk, itt ismerkedtünk meg Gyk-n, de szakítottunk.
2016. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Igen.Nem.
2016. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Volt ilyen, sőt én is felkeltettem több lányét, aztán mindig elhalt, amint elkezdtünk komolyabban beszélgetni.
2016. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Igen, együtt is voltunk, de sajnos vége lett.
2016. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos igen. Aztán találkoztunk és totálisan kiábrándultam, nem a kinézete miatt, hanem mert teljesen máshogyan viselkedett, más személyiség volt, mint amilyennek leírta magát.
2016. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 cukilányka 0.0 ***** válasza:
2%

Ezen az oldalon nincsenek érdekes emberek. :D


20L

2016. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Igen, volt több is de ők már nem járnak erre azóta. Volt amúgy akivel szexkapcsolat lett a vége.
2016. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, most nincs egy se.
2016. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%

Cukilányka, de igen, van, te például elég "érdekes" ember vagy, biztos sokaknak megvan a véleménye rólad.

Én még sosem beszélgettem komolyan itt egy emberrel, pedig szívesen megtenném. :)

2016. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%

Volt egy leányzó, aki a válaszai alapján nagyon szimpatikus volt, beszéltünk is 1-2 hétig. Küldött képet is, és egy bombázó volt, nem az a plázacica típus, hanem tényleg gyönyörű. Ehhez mérten elég magasan is volt nála a léc minden szempontból, így a beszélgetésen kívül nem lett semmi.


30F

2016. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!