Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, férfiak, lányok, fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak, lányok, fiúk akiket valaha megcsaltak, vagy akik megcsalták a párjukat! Mi (k) volt (ak) az ok (ok) hiányosság (ok)?

Figyelt kérdés

...és mi lett a végkimenetele? Gondolok itt például arra, hogy együtt van még az ex vagy ti, azzal a bizonyos 3. féllel, vagy volt-e "visszakönyörés", esetleg 4. keresése, akár újabb félrelépéssel.


A kérdést az ihlette, hogy (szerintem sok embert foglalkoztat) és sokan mondják azt, hogy aki ezt egyszer megtette az a következővel is meg fogja tenni, de szerintem ez így túl egyszerű. Ez körülbelül úgy hangzik, mintha tisztán hajlamnak lenne beállítva.

Az én álláspontom az, hogy az emberek alapvetően jók és csak az lép félre, aki nem kap meg valami számára fontosat a kapcsolatában, azaz nem a vele igazán összeillő emberrel van együtt és erre akkor jön rá igazán, amikor véletlenül, vagy direkt jobban megismeri a 3. felet. Ez érzelmi alapon működik inkább.

Szerintem a kizárólag testi, szexuális félrelépést helytállóbb lenne, ilyen egyszerűen "hajlamnak" titulálni, mint az érzelmi megcsalást.


Röviden az én sztorim: Én soha nem csaltam meg egy barátnőmet sem, engem csaltak már meg, arra nem vennék mérget, hogy testileg is, de érzelmileg biztosan. Nálunk a fő ok az volt, hogy egy hosszú, stresszes, nehéz időszakban nem adtam elég szeretet és törődést és hozzátartozik az igazsághoz, hogy már felhőtlenül szerelmes sem voltam (nyilván a lány sem). Egyébként egy hosszú és szép kapcsolat volt. :) Végkimenetelről annyit tudok (sok közös ismerőstől/baráttól), hogy nagyon egymásra találtak az új sráccal, összeköltözés és gyűrű a közeljövőben várható. (ezt nem rinyálásképp írom,- már nagyon régen történt, csak kellemetlennek érezném, hogy ilyet kérdezek, úgy hogy én nem mesélek, függetlenül attól, hogy anonim az egész)


Várom rövidebb, hosszabb sztorikat, véleményeket, ellenvéleményeket, tapasztalatokat is! :)

És aki szeretne írja le a korát is. |25| Béke\/



2016. ápr. 9. 01:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Én eddig kivétel nélkül minden páromat megcsaltam.Ami vicces,hogy elmondtam nekik jó előre,hogy milyen vagyok.A végén azt kaptam,hogy nem akarták elhinni,hogy ilyen szemét vagyok.Pedig én szóltam :D A mostani barátnőmet is megcsalom,ha olyan személy kínálkozik fel nekem,aki nagyon vonzó számomra.A barátnőm annyit kért,hogy ne tudjak róluk és minden este hozzá menjek vissza.Magyarul csak őt szeressem.Ha szexelek valakivel nem alszom vele,nincs ölelkezés meg cukiskodás,az szex és viszlát.A barátnőmnek adom az összes szeretetet ami bennem van.Tudom,biztos nehéz elhinni,hogy szeretem ha egyszer csalom,pedig így van.Én egyszerűen ilyen vagyok.Talán az a viselkedésem oka,hogy sokáig kövér voltam.Senki nem akart tőlem semmit,az első kapcsolat is későn jött.Csak vágyakozhattam a szép fiúk/lányok után,de most hogy már jól nézek ki és jönnek utánam,nem tudok nemet mondani.Vagy csak simán egy patkány vagyok,ki tudja :D Viszont az érzelmi megcsalás az más dolog.Ha valakit már nem szeretek azonnal megmondom,nem csak ha már biztos a következő.Hogy van ez egyáltalán?Kicsit X-el van valaki,kicsit Y-al?Ha elmúlt az érzelem integetni kell nem félremenni.A megcsalásnak a szexet kivéve nincs értelme.Szerelmet ne egy közönséges szerető iránt érezzen az ember.Istenem de bonyolult dolog az emberi elme. 21/L
2016. ápr. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

1-es: "Ha elmúlt az érzelem integetni kell nem félremenni."


Megfogadhatnád a saját tanácsaidat.


Sorozatban megcsalni mindenkit az orra előtt...?

2016. ápr. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Bocsi álmos vagyok, nem olvastam végig, a fő kérdésre válaszolok.

Én az exemmel távkapcsolatban voltam,elég sokáig, és ő egyébként is olyan, hogy egyszer elmondta szeret, aztán azt oszd be egész életedre, én meg igénylem a bókokat, hogy rendszeresen kimutassa a partnerem, hogy mennyire szeret, egy kicsit több közös programot, nem csak heti, havi egy szex legyen. Pont az egyik dédszülőm temetése után kicsit kivoltam, tudjátok, ilyenkor az ember kicsit átgondolja a saját életét stb. Este ideges voltam, azt mondtam nekem ez így nem elég, ami köztünk van, amit adni tud, szakítsunk. Szóval elvileg nem csaltam meg, mert szakítottam vele, na szóval szomorú voltam, ideges voltam, dohányos vagyok, nem volt cigim, elindultam éjjel a non-stop-ba a belvárosba, és ott leszólított egy pasi. Meghívott egy italra. Én mondtam, csak beszélgetni akarok, ha ez elég neki, jó, ha nem, viszlát, ő azt mondta így is jó. De miután lecsúszott az a bizonyos ital, lassan, kis lépésenként nyomulni kezdett, először csak a kezem fogta meg, nem sokra rá megcsókolt, blablabla gondolhatjátok, nem akarok regényt írni. Ezután egy hétre rá kibékültünk, de pár hónapra rá megcsalt - és ő tényleg megcsalt, mert újra együtt voltunk - arra hivatkozva, hogy ő csak visszaadta nekem. Egy évre rá szintén rajta kaptam, újra azt mondta nekem nem tud túllépni azon amit én tettem, és ezért tette. Aha, persze... Ekkor is kibékültünk, de pár hónapra rá rájöttem, hogy rég kiszerettem belőle, legyen végre vége. Ő egyébként hogy legyezgesse az egóját, fűvel-fával flörtölt, és tudom, hogy többször is megcsalt, de nem tudom bizonyítani, csak ezen a kettőn kaptam rajta, így ezeket muszájból elismerte, de még így is rám hárította. Ja, és egyikkel sincs együtt azóta. Á, nem is bosszantom rajta magam. Már akkor se kellett volna. Ha címet kéne adnom annak a kapcsolatnak, ez lenne: Sok hűhó semmiért. Nulla érzelemre ment az állandó feszkó. Soha többet!

2016. ápr. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanaz volt mint nálatok. Elhanyagolt a párom, konkrétan lesz arta a fejemet, soha nem volt közös program, egy szót nem szólt hozzám egész nap. És találtam valaki mást aki a teljes ellentéte volt, nekem meg a másik felem kb. Fizikailag nem csaltam meg, érzelmileg igen, szakítottunk és most boldog vagyok Vele. Vannak kapcsolatok amik egyszerűen nem működnek, akkor se ha viszonylag jól érzik magukat a felek egymással.. el kell engedni őket, főleg meg ha úgy érzed hogy megtaláltad az igazit. De egyébként senki mást nem 'csaltam' meg, nem is volt kapcsolatom azon az egyen meg a mostanin kívül. Nem hiszem hogy hajlam lenne. Az ember mindig arra törekszik, szerintem, hogy megtalálja az igazit vagy a másik felét.. és ha olyat talál aki közelebb áll hozzá, akkor van a 'megcsalás' meg a szakítás..
2016. ápr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó, férfi vagy vagy nő?Mennyi ideje voltatok együtt?Mióta tartott ez az állapot?

Vajon miért nem szólt hozzád?

Én a megcsaltak térfelén vagyok.Én se szóltam a férjemhez,de annak oka volt.Kértem szépen csúnyán, csak annyit igyon,ami nem árt meg.Ő többször berúgott,na ilyenkor én se szóltam hozzá, mert már untam a veszekedést...

Nem voltam én se boldog, de mégis ő csalt meg, 23 év házasság után.

Válni akartam, majd mégis együtt maradtunk, és jobb lett a házasságunk,mint azelőtt.

Szinte alig iszik,és ő is megváltozott.Megbánta amit tett,(és azt is hogy azzal a nővel kezdett,mert egy pszichopata volt)és nem ismétlődött meg.Tudom ez ritka, de van ilyen is.

2016. ápr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Én hozzászoktam, hogy az a sorsom, hogy megcsaljanak. Rondaként örülni kell ha egyáltalán szóba állnak az emberrel.
2016. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én sose csaltam meg senkit, ellenben volt 2 párom is, aki megcsalt. Az első kapcsolatomban azért, mert ő már nem volt szűz, én pedig kijelentettem, hogy nem fogok vele azonnal lefeküdni, nekem idő kell (szerintem ez egy 15 éves lánytól nem volt olyan meglepő kijelent3s...). Egyik házibuliban ment félre, aztán kidobott minden magyarázat nélkül. Később vallotta be, mikor őt is megcsalták. Ezután volt egy hosszabb (5 éves) kapcsolata, de mellette is félrement. Ismerem a lányt, akivel együtt volt sokáig, kommunikációs probléma volt, exem nem figyelt rá, nem akart vele semmit megbeszélni, mégis ő ment félre, elég sokszor. Ő egyszerűen nem érett egy komoly kapcsolatra még ma sem.

Másik esetben a srác egy közös ismerőssel ment félre, akit, miután velem szakított, szintén megcsalt egy másik ismerőssel. Itt sem igazán érzem, hogy részem lett volna a dologban, egyszerűen fiatalok voltunk, és nem tudott magának parancsolni.

Én egyszerűen rossz pasikkal kezdtem, megbízhatatlanok voltak, amit nem vettem időben észre. Vannak ilyenek. De sok esetben valóban a kommunikáció hiánya eredményezi a félrelépést, máskor egyszerűen a másik fél telhetetlensége.

2016. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Én sosem csaltam meg senkit, a legutóbbi exem viszont megcsalt engem az ő exével. Az ok az volt, hogy még mindig szerette a csajt. Azt nem tudom, hogy most éppen együtt vannak-e, de alapból ilyen "se veled, se nélküled" kapcsolatuk volt/van, szóval úgyis össze fognak jönni. :D
2016. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első kapcsolatom a vége felé már nagyon kifújt, mindkettőnk hibájából. Állandóan azt hallgattam tőle, hogy biztosan megcsalom az egyik csoporttársammal, és hogy ő már hány féle módon elképzelt minket, stb. Soha nem tudtam volna megcsalni, nem olyan típus vagyok, de úgy látszik számára nem volt elég a jó néhány együtt töltött év, hogy megismerjen. Végül én szakítottam, mert már teljesen kiábrándultam belőle, majd folytattam az életem.

Azóta azzal a sráccal sokat beszélget, amelyikre azt hitte, hogy megcsalom. Így derült ki számomra, hogy miután szakítottunk, neki már megvolt a következő barátnője, akivel már egy ideje meg is csalt. Utcán gyűlölettel és undorral néz rám, nem köszön.

Több, mint egy éve történt ez, de még mindig nem értettem meg, hogy miért lett ilyen. Meg persze örülök, hogy többé nincs közünk egymáshoz. Igazából sajnálom, hogy a megcsalás nem derült ki előbb, hamarabb kiléphettem volna ebből az egészből.

2016. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb koromban sok barátom megcsalt,annak ellenére,hogy én szerettem őket,sőt én olyan vagyok,hogy szeretek megadni mindent a másiknak.akkoriban még a fiúk is fiatalok voltak és más lányokat is megcsaltak előttem/utánam,azóta már eltelt 10-15és már komoly kapcsolatban élnek,van akinek családja is van.gondolom fiatalon még a "vérük"hajtotta,nem volt fontos a veszteség.egy komoly kapcsolatomnál egy fiú szimplán azért csalt meg mert már nem szeretett,de én voltam az 1.és utolsó akivel ezt tette.amúgy utána még évekig velem maradt,azt mondta vagy elfogadom h.jobban szeret mint 1barátot,de nem szerelmes vagy legyen vége.én viszont szerettem.viszont inkább lakótársak voltunk egymás mellett,amibe belefáradtam.nem tervezetten,de beleszerettem valakibe.ekkor tudtam szakítani azzal a fiúval.nekem is ő volt az 1.és utolsó akit megcsaltam.azóta annak a fiúnak is családja van.nekem még nincs sajnos,de remélem 1-szer eljön ez az idő is.31L
2016. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!