Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátotok ilyen képeket nézegetne, kommentálna?

Figyelt kérdés
Műcicis, fitness lányok képei alá irkálna hogy milyen jó nő, stb. Én is adok magamra de ez nem reális, elegem van. Soha nem leszek versenyképes ezekkel a lányokkal, mert nem is valósak azok a képek meg a lányok sem 100% természetesek sok esetben. Nagyon rosszul esik, mert igyekszem, mindig is igyekeztem neki tetszeni. Azt akarom, hogy rám legyen büszke, engem szeressen és ne másokat nézegessen mellettem.
2016. júl. 5. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Huhhh. Legfőképpen semmit, mert szerencsére kinőtt ebből.

De! Ha mégsem így lenne (és 15-20 év körül mozogna az életkora)... Kiírnám a homlokomra, hogy madár és elszállnék jó messzire. :D

2016. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha zavar, akkor keress normális pasit. Vagy ők túl unalmasak?
2016. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer játszaná be és szakítanék.

De az én párjaim még nem csináltak ilyet soha, szóval lehet jól választottam ilyen szempontból.

2016. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak más pasik előtt rivalizál hogy ő is pasis pasi.meg egymasnak is hasonlo kepeket kuldenek koszontesre.


Holott mindnek lehet hogy egy bányarém igazábol a párja.


Ez teljesen fuggetlen az erzelmektol.

2016. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is szoktak helyes pasik képeit nézegetni stb. Szerintem ebben semmi gáz dolog nincs.
2016. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Más nézegetni, meg más publikusan verni a nyálad... Én nagyon jókat szoktam szórakozni az ilyen pasikon, szerintem elég szánalmasak, biztos nem lennék együtt ilyennel.
2016. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el terapiara ha szereted. Hatha meggyogyul tole. Ha nem szereted annyira, akkor meg menekulj! De ha elotte bele akarsz rugni egyet, akkor "kutya harapast szorivel" csinald azt, amit o veled. Esetleg tegyel meg ra egy lapattal es emlitsd meg neki hogy a szomszed vagy a munkatarsad stb olyan szexi, hogy alig birod visszatartani magad ha ranezel. Ha ramozdul es arra probalna rabeszelni, hogy hozzatok ossze egy "kozos bulit": MENEKULJ! Ha meg eszhez ter; nyertel.

Szerintem nem fog eszhez terni. Tul messze "elszallt" mar. Ot mar nem igazan erdekli, hogy te latod-e ezt vagy nem. Magyaran "meg vagy" es nincs "erteked".

De ezt ki is kerdezheted tole. El fogja neked mondani. Csak mikor kirugod, akkor ne dolj be a konyorgesnek! :)

2016. júl. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Me valami...Rolad.....

Ne akarj neki tetszeni. Azert csinalj valamit, oltozkodj, hogy te jol erezd magad! Te nem akkor leszel jo vagy szep vagy elfogadott, ha olyan amilyennek o akar teged, vagy ami neki tetszik. Hogy kerult hozzad? Akkor nem tetszettel? dehogy nem. Akkor? Miert akarod, hogy buszke legyen rad? Nekem eleg lenne, ha tarsam lenne, akivel jol ereznem magam es o is velem. Mit fogsz csinalni 30-40 ev mulva? Sott, 10 ev mulva? Rettegni akarsz, mert 20 eves fruska elokerult valahonnet? Nem lehetsz ennyire bizonytalan magadban. Nehogy mar mas dontse el hogy te hogy nezel ki? Nincs tukrod?1 :)

2016. júl. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!