Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok egy ilyen kéréshez?

Figyelt kérdés
Ha a párotok azt szeretné, hogy este simogassátok a fejét és dúdoljatok neki.
2016. jún. 28. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon erotikus hangom van (b*ssza mások fülét), szóval a dúdolást kihagynám. De simizni gyakran szoktam párom fejét, még masszírozom is neki. Nem csak este, van mikor filmezünk, de ő fáradt, olyankor bedől az ölembe, és simizem. Nincs ebben semmi extra szerintem.
2016. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Picit furcsálnám a dolgot, de ha szeretném az illetőt megtenném neki.
2016. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Komolyan mondod? ***** válasza:

Ezzel a hanggal, ami nekem adatott, nem hiszem, hogy bármelyik férfi is megkérne arra, hogy dúdoljak neki...:D


De ha szeretné, akkor természetesen nem lenne akadálya a dolognak, bár kissé furcsa egy kérés.

2016. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi furcsa van benne?
2016. jún. 29. 00:01
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy így az anyák viselkednek, én pedig nem akarok senki anyja lenni, különben csinálnék gyereket. Ez meg nagyon ilyen "nem tud felnőni és a barátnőjében is a pótanyucit keresi" felling.
2016. jún. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Hát csajok én pedig minden este simogatom a párom -énak a fejét... -ha értitek mire gondolok.

Igaz ebben a korban nagy néha már dudolni kell neki, hogy... De higgyétek el megéri!

(20-éve feleség)

2016. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a párom fejét simogatni, de valahogy más pozícióban. :D

Dúdolni meg ritkán szoktam, mert kislányos hangom van...

2016. jún. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én már próbáltam ezt párszor, de valahogy mindig sikerült komédiába fordítani az eredetileg meghittnek szánt pillanatot. Simogatni sem tudom a fejét igazán, én ilyen gáz vagyok, max a tarkóját, de az hosszú távon idegesíti, a dúdolásom viszont önmagában nevetséges. Szeretek énekelni, nem az, de vannak dolgok, amiket nem kell erőltetni.


Mondjuk, nálam ez inkább belülről jövő, magamtól csinálós dolog, erre megkérni valakit tényleg kicsit olyan, mint az ovis kisfiú kérése este elalvás előtt anyukájának, mert rosszat álmodott a múlt éjszaka is.

2016. jún. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simogatni a fejét magamtól is szoktam, erre nem kéne kérnie, a dúdolást viszont kihagynám, leginkább metalcoret hallgatunk, meg buliban nightcore-t, nem tudom, ezek közül melyiket lehetne szépen dúdolni :D Ha esetleg eszembe is jutna más, előbb-utóbb úgyis ilyesmi zenékhez jutnánk, és két percen belül együtt visítanánk valami béna számot, vagy együtt hörögnénk, aztán oda a meghitt pillanat :D
2016. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!