Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől számítod komolynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől számítod komolynak a kapcsolatodat?

Figyelt kérdés
Ha együtt vagytok évek óta, de semmi előrelépés, nincs esküvő, sem gyerek, sem eljegyzés, sem összeköltözés, pont ugyanúgy csak randi és szex van, mint a legelején, esetleg néha együtt alszotok valamelyikőtök "gyerekszobájaban" a szüleinél... akkor miből gondolod, hogy komolyan vesz téged a másik, illetve a párod környezete miért venne téged komolyan? Miért, mitől veszed komolyan az ilyen -kívülállók szemében- sehova sem tartó kapcsolatot?
2016. júl. 7. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Nekem volt egy 4 éves kapcsolatom, 1 éve lett vége, az összeköltözést tervezgettük, azért tartott eddig, mert az első 2 év távkapcsolat volt, de remekül működött. Úgyhogy én azt mondanám, hogy az érzelmek miatt, mert több oka lehet annak, hogy nincs előrelépés (pl a távolság), de nem ismerlek benneteket, nem tudom. Tényleg érdekes kérdés. :)
2016. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a szándék, a tervek...


pl tegnap itt volt egy lány aki arról panaszkodott, hogy a pasija úgy mondja a jövőbeli terveket, hogy egyedül szerepel bennük, mert "nem biztos, hogy ez a kapcsolat lesz még akkor"...


na ebből elég komolytalannak tartom a srácot, mert nem úgy tervez, hogy együtt maradnak, hanem már úgy tervez, hogy szétfognak menni...nem is veszi figyelembe a másik igényeit...


23F

2016. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha komolyak a szándékok, akkor komoly a kapcsolat is. Értem ezalatt azt, hogy a pár tesz az együttélésért, ismerik egymás nézeteit (hogy csak a legalapvetőbbeket említsem) a házasságról, gyerekvállalásról, ki milyen házban hol és hogyan szeretne élni x év múlva stb. Nincsenek tabu témák, és tudnak egyenesen, őszintén kommunikálni bármiről.

Ezek nélkül én nem érezném, hogy komolyan vesszük egymást, de nem is járogatnék csak úgy bele a levegőbe még egy évet sem (tinédzserként persze ez még simán belefér).

2016. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak olyan emberrel jövök össze eleve, akin szintén látom, hogy komolyak a szándékok, és már az első perctől igyekszünk mindig tenni a kapcsolatért.

Akin már ismerkedés közben nem ezt látom, azzal össze se jövök, mert minek húzzuk egymás idejét.

2016. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi azért ha lassan is, de lépkedünk előre, eljegyzés volt, jövőre esküvő. Túl vagyok a tinikoron, nálunk más akadályok vannak, hogy pl. nem tudtunk még összeköltözni, ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy az utolsó kapcsolatom életemben :-) 2 éve vagyunk együtt.
2016. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mi kapcsolatunk az elejétől komoly volt, mert úgy àlltunk hozzà. 2-3 hónap utàn is úgy beszélt , és én is, hogy amikor majd ott tartunk. (tehàt úgy gondolta együtt maradunk), és én is.

Elég hamar megkérte a kezem, nem gondoltam olyan embernek aki ezen poénkodik. 1 év előtt picivel összeköltöztünk, 6 hónapra rà pedig összehàzasodtunk.:) Nem voltunk sem öregek sem terhesek. én 25 a férjem 22.


Szóval nekem nem volt ilyen évek óta randizgatunk de nem lépünk semmit előbbre típusú kapcsolatom. Egy férfi szeretett igazàn és szeret most is, ő hamar meglépte ezeket a dolgokat. (lànykérés). A többit (összeköltözés, esküvő részletei) pedig megbeszéltük.


Ami volt, picit hosszabbnak mondható kapcsolatom, az még az első évfordulóig sem tartott. Én léptem ki belőle, mert egy pokol volt az életem, pedig együtt sem éltünk.

2016. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!