Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez igaz? Ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez igaz? Ha az első randin nincs csók akkor a lánynál bekerülsz a barátzónába.

Figyelt kérdés
Lehet hibázok de én nem szeretem rögtön az első randin letámadni a csajt hogy legyen meg a csók.
2016. júl. 7. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vót' má'!
2016. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Sőt, ha nem csinálsz neki gyereket az első randin (csináld meg és szülje is meg ott helyben), akkor is friendzone. Mekkora baromság.
2016. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez baromság!!! Mondjuk ha 3. 4. randin sincs csók akkor már esélyes a dolog
2016. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Ha pedig van csók, akkor léha rbanc, akit egyből meg lehet fektetni.

Elmentek ti a jó...!


Én 3-4. randiig nem igazán csókolózok, nem azért, mert nem jön be, hanem mert van tartásom. :)

2016. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
örülj neki ha beletesz, legalább nem rabolja tovább az idődet!
2016. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a barátzóna sem rossz, ha vannak extrák is.
2016. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Így van, de a lányok ezt nem fogják őszintén megmondani neked.
2016. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hülyeség. Mi van azokkal a randikkal, ahol mondjuk netes ismerkedés volt az előzmény. Életemben először látom, és támadjam le 2 óra után? Az mondjuk megint más téma, ha ismeritek egymást 3 éve, és úgy gondoljátok, hogy kialakulhatna köztetek valami, akkor szerintem okés első randin a csók, de vad idegennel nem.
2016. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha akkor találkozunk az életben először, akkor otthagyom a pasit, ha megpróbál letámadni :D Mégiscsak egy vadidegen..

Ha meg már jó ideje haverok vagytok, és úgy kezdetek randizni, akkor igen, úgymond "elvárás", hisz ismerni már ismerjük egymást, épp azért randizunk, mert bejövünk egymásnak, akkor meg miért ne csókolna meg?

Mostani kapcsolatom 2 év haverság után randi meg minden nélkül egyszercsak váratlan csókkal indult. Így oké. De vadidegen ne akarjon lekapni, attól eléggé kiborulnék.

2016. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

24 éves srác vagyok, aki eddig 11 lánnyal volt már az életben. Egyik sem volt egyéjszakás, mindet több randevú, akár több hét ismerkedés előzte meg.


Minden lánnyal az első randin csókolóztam! Sosem voltam olyan nővel még, akit ne csókoltam volna meg az első randin.


Kiegészítés: A nők 70-80%-át nem zavarja az első randis csók. Ezt olyan 50-60-as minta alapján mondom. Akkor is csókolózik a legtöbb lány ha a netről ismertük meg egymást vagy ha korábbról egyáltalán nem ismerjük egymást

2016. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!