Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjuk hogy mikor van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjuk hogy mikor van az év fordul?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mihez állítjátok be a dátumot? Első csók? Első randi? Amikor (ha megkérdezi) a fiú hogy leszel e a barátnője? Vagy ezt ti hogy szoktatok? Mert az hogy valakivel osszejossz, az nem egyertelmuen egy napra tehető, inkabb egy folyamat, legalabbis nalam :D aztán lehet én tapogatozok csak a sötétben e téren :D

2015. nov. 27. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Van aki az első cumizást tartja nyilván. :D

Van aki az első beszélgetést... :)


Szerintem az első randi számít. :)

2015. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első randi, első csók, első együttlét..., de van, aki nem is tartja, csak házasságban.
2015. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem akartunk egymástól semmit, meg is beszéltük, hogy egy éjszaka utána egyikünk jobbra másikunk balra...


Utána lett belőle sok éjszaka, közös programok, séták, stb, végül megbeszéltük, hogy akkor vállaljuk fel egymást ha már mindenki párként emleget minket (egy folyosón laktunk a kollégiumban, így sok volt a közös ismerős)


Az első éjszakát tudjuk pontosan, az a szülinapomon volt. Mi nem ünnepeltük azt se.


Már több, mint három éve házasok vagyunk, a házassági évfordulónkat ünnepeljük.


Amúgy én az első csóktól számolnám.

2015. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ilyen, hogy most "megbeszéljük, hogy járunk". Az első randin volt az első csók, a másodikon már nagyjából úgy viselkedtünk, mint egy pár. Mikor aztán valahogy mégis szóbajött, hogy akkor most együtt vagyunk, már úgy tekintettük, hogy az elejétől, szóval az első randi számítottuk :)
2015. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én se értettem sose, nálam is folyamat, s nem írom fel, hogy kivel mikor ismerkedek meg, hátha kapcsolat lesz belőle...
2015. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ha egy pár úgy jön össze, hogy randizgatnak, akkor az első csóktól :)


de nekem volt egy barátom, akivel volt csók meg tapizás, viszont akkor nem úgy álltak a dolgok hogy össze fogunk jönni, de pár héttel később mégis, szóval ott a megbeszéléstől kezdve jártunk :)

2015. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!