Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak miért tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért tetszik Kulcsár Edina?

Figyelt kérdés

Elvileg ez egy smink nélküli kép, de látszik hogy sminktetoválása van, illetve retusálva van a kép: [link]

Ráadásul szét van műtve, szerintem idősebbnek néz ki a koránál, már olyan, mint aki elmúlt 30 éves, és még van is benne egy kis vonó.

[link]


2016. júl. 7. 12:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mert szép


Nem tudom milyen mélyrehatóbb elemzést vársz.


Hosszú a haja, puha-tiszta a bőre, szimmetrikus az arca és "jó" formájú.

2016. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert egy baromi unalmas csaj, aki nem pofázik vissza, aki mosolyog és bólogat. A pasik szeretik az ilyet. Főleg, ha még sovány is :D
2016. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tetszik, mert szép! Nézz már rá, kicsit anélkül. hogy műtétekről fantáziálsz. Lehet van nála szebb az utcán, de nem lehet mindenkit sztárolni. Sztárok kellenek. Nem mindenki vállalja, hogy mutogassák a tv-ben. Lehet te sem vállalnád. Akkor meg mit vagy felháborodva, hogy őt nézegetik?
2016. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Kimondta ,hogy mindenkinek tetszik például nekem se nagyon jön be .
2016. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezaz, pontozd még le aki nem ért veled egyet! Ettől akkora császár leszel!! Csináld még kérlek! Büntess!
2016. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pfejj de randa... Már bocs...
2016. júl. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Azok jó nagy hülyék, akik belehozták a dolgokba a személyiségét. Most csak a külsejéről volt szó.


Azt se tudom ki az a Kulcsár Edina. Kulcsár Attila a híres adócsaló bróker lánya? Valami színésznő? Énekes? Celeb? Tudja a farkam!


Én csak a külsejéről beszéltem, beszéljetek ti is arról

2016. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!