Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van olyan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van olyan, hogy nem veszitek fel a telefont, mert mondjuk nincs kedvetek, legyen az bárki, akar a párod is?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Senki nem szokott azért hívogatni, mert nincs jobb dolga, szóval gondolom valami fontos.

A rejtett számokat nem szoktam felvenni.

2016. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem veszem fel, az csak nyomós ok lehet, (nem érek rá, vagy aki hív épp nem akarom hallgatni a hülyeségeit, vagy biztosítási ügynök hív, stb.) De azért mert csupán nincs kedvem felvenni a telefont, olyan nem létezik nálam.
2016. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
A páromnak mindig felveszem a telefont, de másnak nem nagyon szoktam.
2016. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A nincs kedvem felvenni a telefont azt jelenti mint a 2. Valaszolonal, hogy mondjuk nincs kedvem a hülyeségeket hallgatni, vagy hogy elhivjanak valahova. :)
2016. júl. 7. 13:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Ám arra is gondolok ilyenkor, hogy nehogy épp valamely ismerősöm azért hívjon, mert valami baj történt. Ilyenkor aztán felveszem.
2016. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Exemnek nem szoktam mindig, mert nincs kedvem általában a hülyeségeihez.
2016. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Anyukámnak, anyósomnak, a férjemnek, a testvéremnek és a barátnőmnek mindig felveszem. Mások meg nem nagyon szoktak zaklatni, nem adom meg csak úgy a mobilszámom ismerősöknek, pont azért, hogy ne kelljen "nem felvennem".
2016. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. A családom, a párom és a legjobb barátaim is sokat basztatnak ezzel. Egyszerűen csak van nap, amikor nem vágyom emberek társaságára. Kicsit introvertált vagyok ebben, pedig ha emberekkel vagyok, akkor nagyon "társaság középpontja" típus vagyok. Csak ez nem jön elő mindig. Van amikor legszívesebben 1 napig egyáltalán nem találkoznék/beszélnék egyetlen emberrel sem


A lányok ezt nehezen értik meg, de nem baj mert leszarom


25/F

2016. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Páromnak és anyának, mamámnak mindig felveszem. Másnak soha. Velük nem akarok beszélni úgyse. Privát számot meg pláne nem. :D
2016. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A céges telefonom sokszor nem szoktam felvenni, nincs kedvem az ügyfelek fsságát hallgatni. Főleg reggel meló elött meg este utána...
2016. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!