Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan, hogy valami miatt annyira idegesek voltatok, feszültek, zaklatottak, hogy nem volt se időtök, se kedvetek szexelni a párotokkal akár hetekig?

Figyelt kérdés
Semmi olyanról nincs szó, hogy mondjuk meguntátok a barátnőtöket.. csak mondjuk az iskolában vizsgáznotok kell és az ezzel járó tanulástól feszültek vagytok stb..?
2011. jan. 20. 15:18
 1/8 Мirkó ***** válasza:
Volt olyan h olyan fáradt voltam h nem volt erőm/kedvem de kialudtam magam és kész. Hetekig olyan soha... jó persze a stressz meg idegesség tényleg beleszólhat de azért hetekig kicsit sok sztem (ha 40en aluli a srác :P)
2011. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szex a legjobb levezetés!
2011. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a szex tényleg jó feszültség oldó és vizsgaidőszakban igen hasznos!(nem éri meg heteket kihagyni emiatt,mert azzal csak a barátnődet bünteted(meg magad is),de nem marad több energiád a tanulásra koncentrálni
2011. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt persze, de nem hetekig!

Pár nap belefér amig összeszedi magát az ember....

De ha már több idő eltelik, érdemes elgondolkodni a helyzeten.

2011. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen mikor egy héten keresztül napi 14 óra fizikai munkát csináltam,volt is nagy sértődés,közben a lány végig otthon meresztette a pics@ját és kb. annyit aludt naponta amennyit én dolgoztam... 20/F
2011. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, mondjuk 2 hét után én is elgondolkoznék, hogy nincs-e valami probléma a kapcsolatunkban... utolsó, mi volt az a fizikai munka?
2011. jan. 20. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Italnagykereskedésben árut szedtem,napi 12-13 tonna áru kézzel való pakolása a szemétben,dízelfüstben.Elég kimerítő meló,meg sokszor enni se hagytak,nagyon kikészültem abban az időben.Utolsó voltam.
2011. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úh, az elég kemény... megértem teljesen ha ezek után nem volt kedved a szexhez. :)
2011. jan. 20. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!