Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy itteni csaj megadja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy itteni csaj megadja a facebookját, cakkor az mennyire biztos hogy nem kamu?

Figyelt kérdés

Még tavaj ismertem meg, sokat beszétünk. Pár napja nagyon elkezdett furdalni hogy vajon hogyan is néz ki akivel beszélgetek,cés kérés nélkül küldött magáról képeket, és a facebookját. Randizunk is .1-2 hét múlva, mert elhívtam. Szerintetek lehet hogy tévedek, és átver...

Tudom, az emberek netes viselkedése és a valódi eltérhet. Erre is nagyon kíváncsi vagyok,chogy milyen lehet.


23/F


2016. júl. 7. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom le tudod szűrni, hogy a profil valódi -e. Egyébként meg kamerázzatok, de ha már randi megbeszélésig eljutottatok, akkor miért nem kérsz telefonszámot és beszélsz vele?

Én már találkoztam több lánnyal is innen, egy sem volt kamu.

2016. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
facebookon is beszélgettetek már?
2016. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, csak itt.
2016. júl. 7. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt mi innen nem tudhatjuk, egyébként akinek innen megkaptam a fb-ját, azok közül egyik sem volt kamu, az más kérdés, hogy nem mindegyikük volt százas.
2016. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor honnan veszed hogy övé a profil, és nem csak belinkelte? "Ismerősök" vagytok?
2016. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!