Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most komolyan. Lányok/Nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most komolyan. Lányok/Nők! Miért mondjátok, hogy nem a külső a lényeg?

Figyelt kérdés

Én azt mondom, hogy ha megtetszik valaki, akkor oké, lehet ismerkedni, hátha összejön valami, ha egy hullámhosszon vagyunk.. A külső megfog, de ez nem minden. A nagyon szép nők sosem érdekeltek, akik mindenkinek kellenek, mert azok megbízhatatlanok. Én nem hazudok, és megmondom, hogy a külső ennyiben fontos számomra; ha nem tetszik, akkor hiába minden, nem fogok vonzódni hozzá. Ha tetszik, és mondjuk együtt vagyunk, mert belülről is az esetem, akkor onnantól tök mindegy, hogy milyen ruhában, smink nélkül, stbstbstb mutatkozik előttem (pont)

De ti, nők, miért mondjátok, hogy a külső nem számít, csak legyen úriember az illető, legyen kedves, figyelmes, megértő, esetleg érzelmes? NEM mindegyik nő mondja ezt! Nem állítok ilyet (a továbbiakban általánosítani fogok). Valaki megmondja az igazat (amit én is írtam az előbb). Ezzel nincs is probléma, mert ha valaki nem tetszik, akkor nem tetszik és kész. Köztudott, hogy a külső a leglényegesebb számotokra, nem kell hazudni. Ösztönből választotok párt, és a női ösztön nem a kedves, normális fickóra hajt, és ti ennek az ösztönnek utat engedtek... már amelyikőtöknek megvan hozzá a külseje. A férfiak csak annyiban jobbak, hogy ők nem hazudnak erről.

Én csak azt tudom elképzelni, hogy egyik-másik lány (inkább lány, mint nő) még nem jutott el arra a pontra, hogy megelégelje a normális fiút, és újabb után nézzen, akiben nem bízhat meg.

Még egyszer mondom, tényleg nem kell hazudni erről. :) Ezzel nincs baj, csak azzal, ha nem mondtok igazat.


Általánosítás=általában igaz; nem mindig!


2016. júl. 7. 21:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%
Én ilyet sose mondtam, olyat viszont igen, hogy az egyéni ízlések eltérők. Nem ugyanaz a típus tetszik mindenkinek.
2016. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
11%
#1: Nem ugyanaz, mi? :D Hahahahahaha! Hát milyen furcsa már, hogy mind ezekre izgultok: [link] Egyéni ízlések eltérők... nevetségesek vagytok, ahogy mindig mindenre félrevezetéssel, megtévesztéssel reagáltok.
2016. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Mert alapvetően a pasik többet foglalkoznak a külsővel, mint a nők (legalábbis ami a párjukat illeti), úgyhogy ezért nem tudod átfedésbe hozni a kettőt. A társadalmi elvárások sokkalta többsörösen érik a nőket, éppen ezért a nőket keresők is jobban ennek a befolyása alá kerülnek és a társadalmi szépségideál alapján fogja a nőket kategorizálni. Ilyen a férfiaknál is van, de sokkal kevésbé jellemző, mint a nőknél.

Ezen kívül felhozhatnám az eltérő nevelést, amit egy kisfiú meg egy kislány tapasztal, az értékrendek fontosságát, de téged úgyis csak az fog érdekelni, hogy a nők hazug disznók :D

2016. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
61%

Én vállalom: nekem számít a külső. Ugyanúgy mint a kisugárzás. Akárki akármit mond, legelőször a külsejét látjuk a másik embernek, és ha valakiből sugárzik az önutálat, a szánalom, az nyilván nem vonzó látvány. És igenis a belső hatással van a külsőre. A külső alatt pedig nem feltétlenül azt kell érteni, hogy jóképű, hanem hogy mennyire igényes, mennyire ápolt, milyen a stílusa, és a kisugárzása.

20/l

2016. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Nem mind! A nevelés meg kit érdekel, de tényleg? :D

Nem a nevelés fogja eldönteni, hogy neked mi kell.

2016. júl. 7. 22:07
 6/38 anonim ***** válasza:
Nekem is szamit a kulso meg a kisugarzas. De lehet barmilyen jo pasi ha a belsoje nincs rendben kizart hogy osszejojjunk.
2016. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
56%

Hát, a nevelés erősen befolyásoló tényező abban, hogy később milyen partnert választasz, hogyan választasz, hogyan viselkedsz egy párkapcsolatban. Akár tetszik, akár nem, ott van előtted egy minta, és nem tudatosan befolyásol. Figyeld meg magad, téged hogyan befolyásol a te szüleid mintája.

Van, aki automatikusan valamelyik szülőjéhez hasonlót választ, mások meg pont a szüleik típusait kerülik.

2016. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
52%
Számít, de nem a lényeg. Szóhasználati különbség van. Pl. egy jóképű, de bunkó férfi engem taszít. (Mindjárt jön egy válaszoló, aki meghazudtol, de ez van.) Számítani számít, de nem egyedüli dolog, nem ír felül más dolgokat.
2016. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Mondom akkor máshogy :D

Ha a külső jó, akkor valószínű, hogy összejönnél vele.

Ha a külső sz.r, mindegy, hogy milyen ember! nincs esélye

2016. júl. 7. 22:16
 10/38 anonim ***** válasza:
65%
2-es: az általad küldött képen nagyon sok különböző pasi van. Pl. Ryan Gosling vagy hívják azt a színészt, elég csúnya szerintem, ahogy Ronaldo is. Most az alapján vontad egy kalap alá őket, hogy kockahasuk van? Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy minden nagy mellű nőnek csak szép arca lehet. Ugye tudod, hogy nem lesz kevésbé kapafogad a gyúrástól?
2016. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!