Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek a kék hajú lányok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a kék hajú lányok. Ez gáz lenne? Velem van a gond?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és a férfi nemhez tartozom. Valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva nagyon tetszenek a kék, rövid hajú lányok. Egyszóval az ilyen punk félék. Velem van a hiba? Vagy ez csak egy fétis lenne? Még azt se tudom hol találhatnék ilyen lányokat. Vagy csak simán próbáljam meg mellőzni az ilyen gondolatokat? Mi a véleményetek?

2016. júl. 7. 22:04
 1/3 anonim válasza:
hát szerintem semmi gond nincs azzal, hogy a punk csajok tetszenek. Van bennük kacérság és tűzesség. Elég laza tud lenni némelyik. Leginkább ilyen punk-rock koncerteken, fesztiválokon találsz ilyen lányokat. A mi közelünkben a klubban sok ilyen csaj szokott járkálni.
2016. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön az extrémebb stílus, körübelül már 12 éves korom óta. Nem érzem egyáltalán cikinek. Ő rohadt szép: [link]
2016. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 opened paradise ***** válasza:

Ebben mi a baj?:D

Nekem is az a kedvencem. Mármint a világoskék. Élőben,igazán szépet csak egyszer láttam,ráadásul a barátnője meng pink volt.

Az az én formám,hogy épp randin voltam:/:D


De ninca ezzel baj.

Y és Z generáció,ilyeneket láttunk,míg felnőttünk,így nem botránkozunk meg rajta,inkább van akinek bejön.

2016. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!