Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor illik elmondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor illik elmondani, hogy ha betegséged van? (Pcos)

Figyelt kérdés

Megállapították, hogy policosztás petefészek szindrómám van, így később a teherbe esés is, sokkal nehezebb lesz. Még igazság szerint, elég sok szakirodalmat át akarok rágni plusz fel kell keresnem egy dietetikust stb.. Mindegy is, ez a része.

Jelenleg szingli vagyok, 25 éves és épp azon gondolkodtam, hogy most hogy fogok ismerkedni? Elvégre,ha első randin valakinek ezzel állok elő, nem lesz csoda,ha nem akar folytatást.

Arra gondoltam, hogy, amikor már érzem, hogy valami alakulna, de még nem az a nagyon komoly. Így lenne ideje végig gondolni. Mások mikor mondták el?



2016. júl. 8. 13:44
 1/9 MilitaryTurtle ***** válasza:
100%
Szerintem nem elsőn, de mikor szóba esik esetleges jövőkép felvázolás. Akkor burkoltan el lehet mondani.
2016. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez még nem zárja ki a teherbeesést. Nyilván nem az első randin kell ezzel előjönni, meg kell várni míg elmélyül a kapcsolat.
2016. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezzel kezdeni, teljesen feleslegesen terhelnéd meg vele az ismerkedésifázist. Ha az ismerkedés eljut abba a fázisba, amikor már előkerülnek ilyen mélységű, intim témák, akkor viszont érdemes.
2016. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így van, ne ezzel nyiss, de még idejében közöld, hogy ne érezze úgy a választottad, hogy valamit direkt elhallgattál. Ugyanakkor nem olyan lehetetlen a helyzet: sógornőmnek két gyereke is van, és nem kellett sokat várnia a teherbe esésre. Persze minden helyzet más. Komolyan kell venni pl. az előírt étrendet, stb.
2016. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha már együtt vagytok. Ez nem tartozik az ismerkedésbe. És nem feltétlen azért nem választana, mert PCOS, vagy, hanem mert túl komoly témával hozakodsz túl hamar elő.

Amúgy no para! Most lettem váratlanul harmadikkal terhes, PCOS-an, mondjuk én kis lazításokkal tartogattam mindig a diétát, de ha jársz orvoshoz, és besegít semmi hátrányod a teherbesésnél, ezen ne parázz, látod, alig bírom megállítani a babákat:-) Persze most már örülünk neki nagyon, hogy még ő is jött, na de ennyit a félelmeidről! Pedig én nagyon PCOS voltam, műtöttek is, meg az első terhességnél olyan brutál terhességi cukrom alakult ki, hogy 2 tollnyi inzulint kellett szúrnom egy étkezés előtt, az nagyon sok, nagyon durva inzulin rezisztencia jele! Szóval remélem megnyugtattalak!

2016. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne ezt elmondani? Nekem is ez van, sose mondtam senkinek, ettől még tökéletes kapcsolatban élek.
2016. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor szeretnéd, és nem kellemetlen neked.


Amúgy ezt a problémát normális étkezéssel helyre lehet hozni, szóval ha ezt nem tenné meg az adott hölgy, nálam felejtős lenne.

2016. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor szólni, ha szóba kerül a család, gyerek, házasság, nem ilyen hányadik randi dolgokon kell agyalni. Ha első randin jön elő a téma akkor, ha 20.on akkor.
2016. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez úgy szokott lenni, h meglátják nálam a diétás ételeket, italokat, amiket pcos miatt fogyasztok, megkérdezik, h hát ez minek, én meg elmondom. Ennyi.

Soha semmi hátrányom nem származott emiatt.

A teherbeesés is max nehezebb, de nem lehetetlen, sőt, ha tünetmentes vagy, semmi akadálya.

Feleslegesen rugózol a témán.

2016. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!