Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt ezen az oldalon egyáltalán olyan hetero férfi, aki egyáltalán nem is próbál/próbált meg itt csajozni?

Figyelt kérdés
Én is férfi vagyok, csak kíváncsi vagyok hogy egyáltalán van e ilyen, vagy mindenki próbálkozgat?

2016. júl. 9. 14:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van, volt egy kérdést író srác, es ő nyíltan senkinél sem próbálkozott

Pedig volt kb 55-60 db válasz a kérdése alatt

És lányok is reagáltak rá

2016. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Pl. én itt vagyok. Nem akarok itt csajozni, mert imádom a feleségem és nekem ő tökéletesen megfelel.
2016. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Például én.
2016. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
42%
Én már nem próbálkozom, úgyis tudom hogy az alacsony és az ocsmány külsőm miatt semmi esélyem.
2016. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Istenem, 4-es, tudjuk hogy alacsony és ocsmány vagy. Hagyd már abba ezt az örökös önsajnálatot, mert már mindenki kívülről fújja, és nagyon unjuk, hogy minden kérdés alá odaírod, ha oda illik, ha nem!
2016. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
7%
Már hogy a p!csába ne illene ide? Szövegértés karó..
2016. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én örökbe fogadnám gedeont, a liba a legjobb házőrző.


Rúg, csíp, harap :D

2016. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
43%
Ilyen alacsonyan és ocsmányan arra lehet hogy jó lennék . A betörő is elhányná magát, és elmenne
2016. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Aha
2016. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Van. Levelezni próbáltam már, de nem igen ment a másik félnek.. mélyebb kapcsolatot meg se próbálok itt kialakítani, felesleges időpocsékolás.
2016. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!