Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy masszázs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy masszázs kapcsolat?

Figyelt kérdés
A nő megmasszíroz, én őt és kicsit feltöltődve tovább megyünk.

2016. júl. 9. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs is, majd te megteremted :)
2016. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne. Igazából úgy lenne az igazi, hogy csak az egyik fél masszíroz egy alkalommal. Ekkor a másik maradhatna abban az ellazult állapotban. Aki pedig épp ad az nem kap akkor semmit. Csak annyi, hogy törődött a másikkal kicsit és megy.
2016. júl. 9. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:

persze, ha kifizeted a masszőr órabérét akkor megmasszíroz.


Ezen meglepődni manapság?? O.o

2016. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Látom nem érted. Az úgy nem érdekelne. Ahogy egy kurv.a sem.
2016. júl. 9. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Tuti hogy nincs ilyen.

Valamint ha engem egy nő masszírozna, vagy én egy nőt, az felizgat. Szóval nehéz lenne utánna csak úgy továbbállni.

Nehezen tudom elképzelni hogy csak úgy random maszírozgassak valakit, akitől mást nem is várok el.

2016. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!