Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vannak felháborodva egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vannak felháborodva egyes férfiak, hogy a nők egy része elvárja, hogy pl. ők kezdeményezzenek, mivel ez az ő nemi szerepükbe tartozna, miközben azt tartják ők is valódi nőnek, aki a hagyományos női szerep szerint létezik?

Figyelt kérdés
Ergo tud főzni, házias, "anyatípus", stb. Aki ettől eltér, az sokak szemében kevésbé nő, pláne, ha mellé még karriert szeretne és nem kizárólag a családra koncentrálna.
2016. júl. 10. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

"mivel ez az ő nemi szerepükbe tartozna"


Tévedés.

2016. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Kifejtenéd?
2016. júl. 10. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Nincs ilyen, hogy nemi szerepbe tartozik a kezdeményezés. Nők is ugyanúgy kezdeményeznek. Meg hiába kezdeményez egy férfi, ha a nő le sem sz@rja, ergo nem is ír vissza neki pl. Eleve hülyeség ez a hagyományos nemi szerep. Ez már a 21. század, aki a hagyományokat követi az egyedül marad.
2016. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Tehát ha sose szólítasz meg csajokat, nem maradsz egyedül. Vágom...


Csajok! Tojjunk a nemi szerepekbe! Mosson, főzzön, pelenkázzon a pasi. Mi meg húzzunk a kocsmába focit nézni.

2016. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Vicces vagy 4-es. Csak az is vicces, ha egy nő mindent elvár a férfitól ő meg nem tesz semmit a kapcsolatba. Mert mennyi, de mennyi ilyen van, hajaj...
2016. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt várom el, hogy egyenrangú félként kezeljen, ha már az élet számtalan egyéb területén el van várva, hogy én is annak kezeljem ôt (pl. osztozkodjunk a házimunkában).


Tehát amikor a nô úgy áll hozzá társkereséshez, hogy én vagyok a nô, és akkor emiatt én már azzal le is tudtam a magam részét az ismerkedésben, hogy kegyeskedtem igent mondani a férfi kezdeményezésére, és innentôl kezdve meg produkálja magát a férfi, azt durván lekezelônek érzem.

Egyszerûen ezzel azt üzenni nekem, hogy számomra nagyobb "megtiszteltetés" kell hogy legyen, hogy az ô társaságában lehetek, mint neki az, hogy ô meg az enyémben - tehát hogy az én idôm és jelenlétem kevésbé értékes, mint az ôvé.

2016. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Váláskor így is osztoztok a hapsikkal.Sajna nem mindig 50-50-ben.
2016. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szarok az elvárt "nemi szerepekre", amire a gyáva nők hivatkoznak. Ha kinézek valakit magamnak, megteszem a kezdő lépést. De ha egy nő néz ki magának, tegyen érte és ne a csodát várja - akkor soha nem lesz semmi, mert hiába látom rajta, hogy érdeklem, ha a kisujját se mozdítja, én se fogom. Ha kell valami, tegyen érte. Az anya típus pedig nem az esetem - sosem lesz gyerekem.


25/F

2016. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!