Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kérjek nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kérjek nyitott kapcsolatot tőle?

Figyelt kérdés
19 évesen jöttem össze a barátommal, több éve együtt vagyunk. Nekem ő a második fiú, akivel lefeküdtem. De igazából most kezdődött el az életem, úgy érzem, semmit nem éltem még, ebben a pár évben nem buliztam, nem ismerkedtem. Megismertem egy férfit, akivel szívesen kezdenék valamit, nem vagyok benne biztos, hogy kapcsolatot, viszont barátom a tökéletes kapcsolat számomra, vele le tudnám élni az életem. Attól félek, hogy évek múlva elválunk, mert ő már kiélte magát előttem, én meg lényegében rajta kívül csak az előző hosszú kapcsolatomban szereztem szexuális tapasztalatot. Mondjam meg neki, hogy szeretnék egy kis időre nyitott kapcsolatban élni, vagy emiatt már akkora r*****nak gondol egy normális pasi, hogy látni se akar többet?

2016. júl. 10. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen mindegy, o mit gondol. Ha ilyen feregsegek felmerulnek benned, akkor mar eleve ordas, onzo k***va vagy. Persze, szerencsetlen varjon rad, amig epp mas farka log a szadba... nem vagy te kicsit baromira elszallva agyilag?
2016. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
"O, dragam a Jozsi spermaja tegnap sokkal edesebb volt mint a tied ma... csinalj mar valamit!" - szakits szerencsetlen csavoval. Ez nem tokeletes kapcsolat csak egy onzo dog vagy aki retteg az egyedullettol.
2016. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha ki akarod röhögtetni magadat, akkor kérj. Valószínűleg nem venne elsőre komolyan. Utána meg szimplán kidobna.
2016. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha más pasit is akarnál már magadba, akkor szakíts...

Szegény srác mindent megad, próbálkozik, te meg félre dugnál?

Akkor már tisztességesebb szakítani.

2016. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
68%

"vagy emiatt már akkora r*****nak gondol egy normális pasi, hogy látni se akar többet?"


Kérlekszépen. IGEN.

Ne nyitott kapcsolatot kérj, hanem szakíts vele.


26/F

2016. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Megfordítom kicsit a kérdést, hogy kicsit te is érezd át a jelenlegi barátod helyzetét, mert úgy látom, hogy az empátia osztásánál nem álltál sorba.

Tegyük fel, hogy van egy srác, akibe beleszeretsz szerelemmel. Soha olyat nem éreztél. Mindig vele akarsz lenni. De egyik nap hirtelen, villámcsapásként azt mondja neked, hogy ki szeretne próbálni még néhány csajt, mielőtt elkötelezi magát melletted. Kicsit flörtölgetni, kicsit kefélgetni jobbra balra, stb.

Hogyan esne ez neked?


Éretlen vagy egy komoly kapcsolathoz. Ha jelent valamit neked a fiú, vagy valaha jelentett valamit, akkor nagyon kérlek, szakíts vele! Az ő érdekében.

2016. júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

[vele le tudnám élni az életem.]


Azért 19 évesen próbáld magadban helyrerakni a dolgokat.

Le akarod vele élni az életed, de mással akarsz kefélni? Gratulálok.


Legyél felnőtt és ha neked másra van szükséged akkor szépen lépj ki a kapcsolatból és utána éld ki magad. De ekkora emeletes baromságot ne csinálj már kérlek, azért 19 évesen legyen már méltóságod, és nem a nyitott kapcsolat miatt, van akinek ez is belefér, de saját magadnak ne hazudj már kérlek.

2016. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!