Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen miatt megszakítaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen miatt megszakítaná velem a nyitott kapcsolatot?

Figyelt kérdés
nyitott kapcsolatban, baráti kapcsolatban vagyunk az exemmel már 4 éve. nem működött a kapcsolat, ezért döntöttünk emelett. egy ideig működött. amíg másokkal ismerkedtünk, addig össze jártunk sz.exelni, hiszen nem voltunk szerelmesek a másikba. de túl léptünk egy határt. az exem össze jött egy lánnyal. járni kezdtek. de én felhoztam neki, hogy vagy az a lány vagy én. össze jártunk, elmentünk bulizni, sze.xeltünk, a lány megtudta és kórházba került. annyit tudok, hogy idegösszeroppanást kapott, az ex pasim azt mondta, hogy ő ezt nem folytatja így tovább, nem értem miért.
2013. aug. 9. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kamu.
2013. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A szex nem minden.Ráadásul te csak az exe vagy.Magyarul semmi közöd hozzá.
2013. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hadd ne illesselek téged és az exedet. majd visszakapjátok a sorstól.
2013. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de mi a rossz ebben? hiszen ez csak szex. :) játék :)
2013. aug. 9. 12:21
 5/15 anonim ***** válasza:

"az exem össze jött egy lánnyal. járni kezdtek. de én felhoztam neki, hogy vagy az a lány vagy én. "


Ez csak szerinte nyitott, te meg még magadnak is hazudsz.

Ha meg kamu akkor nekünk is.

2013. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem kamu. régen megfogadtuk, hogy így folytatjuk. 22 évesek vagyunk. most kell élünk, ha nem most, akkor mikor? ha neki sincs senkije, nekem se, akkor miért ne járhatnánk össze? és amúgy is? tudom hogy nem szerette azt a csajt, de a többit se, akivel ismerkedni próbált.
2013. aug. 9. 12:28
 7/15 A kérdező kommentje:
mindent megbeszélünk egymással, ki hogyan mikor dug.ott. olyanok vagyunk már mint egy házaspár. :) mégis mi a rossz ebben?
2013. aug. 9. 12:30
 8/15 ASOT ***** válasza:

Ez kamu!

Ilyen fogyatékos mint te nem létezik.

2013. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Mi rossz ebben? Ez csa kszex, játék? Felnőtt ember vagy ember! :$ A korod alapján neked már értelmes párkapcsolatot illene felmutatnod vagy legalább törekedned rá. Ott sérülsz ez által érzelmileg, ahol nem is gondolnád. És apropó: ha ismerkednék veled és megtudnám ezt, hogy csak így összejárogattál az exeddel, annak ellenére hogy nem volt senkid és neki sem, akkor rövidre zárnám veled minden kapcsolatot. :$

2013. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de még fiatalok vagyunk, akkor most miért kell belém kötni? élvezzük az életet. ő találta ki, én csak bele mentem. és igen, élvezem. mert jó a szex.
2013. aug. 9. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!