Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent számotokra a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent számotokra a jó kommunikáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az érdekelne, hogy mit értetek jó kommunikáció alatt és mit jelent számotokra.


23F



2016. júl. 10. 19:35
 1/4 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Konfliktuskezelés esetén azt, hogy amint felmerül valami annak azonnal hangot adunk és nem támadó hanem építő jellegű hangvételben.
2016. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Számomra azt jelenti, hogy a párom elmondja, ha valami baja van velem vagy a kapcsolattal, ha nem kap meg valamit, ha gondja van, és nem harapófogóval kell kihúzni belőle a 10. "semmi" után.


Azt is jelenti, hogy ha probléma van, azt higgadtan megbeszéljük, és nem csak a saját igazunkat hajtogatjuk, hanem próbáljuk megérteni a másik álláspontját is, valamint képesek vagyunk kompromisszumot kötni.

2016. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 mindent leirt.Tud beszelni ha problemaja van,nem sepri a szonyeg ala h aztan egy nagyobb vita alkalmaval csomagban kapd vissza es pislogsz mint hal a szatyorban.
2016. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt jelenti, hogy amikor összekapunk valamin akkor azonnal megtudjuk beszélni. Nagyon bántana ha napokig nem beszélnénk és azon menne a "verseny" hogy ki bírja tovább, hogy nem ír. Hál isten nálunk nincs ilyen mi mindig egyből megbeszeljuk és utána nyugodtan alszunk. Nekem ez nagyon sokat jelent, hogy amikor a barátom megbánt és én bedurcizok kicsit, ő akkor is egyből emlékeztet rá, hogy ezt is megoldjuk és 1-2 óra múlva már ugyanúgy beszélgetünk, mint veszekedés előtt.
2016. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!