Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 asok vagyunk és a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 asok vagyunk és a barátom azzal állt elő, hogy nem kíván eléggé, mert széles a csípőm?

Figyelt kérdés
sziasztok, azt hittem, ez csak tinikkel fordulhat elő, felnőttekkel nem. Heti 3x sportolok minimum másfél órát keményen, ennek ellenére széles a csípőm, de nem vészesen. Lemértem, 100 cm a csípőm, 164 cm vagyok, 57-58 kg. Szép nő vagyok, sokan mondják, fiatalabbnak is hisznek mindig a koromnál. Igaz, nem vagyok tökéletes, de nem hittem, hogy erre felnőtt párkapcsolatban szükség lenne. A barátom sem az, pocakos, igaz, a teste többi része nem kövér, de pocakja az van. De engem ez nem zavar, viszont most előállt azzal, hogy neki néha erőltetnie kell a szexet, mert a fenekem mérete miatt nem kíván mindig, vagy csak néha kíván, nem értem pontosan. Úgy tűnik, ezt ő is szégyelli, és azt mondta, dolgozni akar ezen, de nem biztos, hogy túl tud lenni rajta. Nekem úgy tűnik, hogy még mindig szeret, mert többször is elsírta magát, hiszen ez most komoly törést okozott közöttünk. De ez nekem akkor is hihetetlen, hiszen nem vagyok egy bálna, tényleg sokat sportolok, odafigyelek az étkezésemre, csak nem vagyok éppen egy modell. 2 éve vagyunk együtt, azt mondja, kb. egy éve küzd ezzel (korábban eü. probléma miatt csak 50 kg voltam, mikor megismerkedtünk, de úgy nem voltam egészséges, és nem is láttam magam szépnek.) Mi ez egyáltalán, és túl lehet-e egy ilyen problémán jutni, egyáltalán érdemes-e? Engem nagyon sért és bánt a dolog, hiszen nem vagyok elhízva, nem vagyok gusztustalan.
2016. júl. 11. 07:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
A barátoddal valami nagyon nincs rendben, hogy ilyen miatt elsírja magát.
2016. júl. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Neked kellene tuljutnod ezen a problémás kisfiun.
2016. júl. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

vékony lánynak is lehet széles csípője ezáltal nagyobb feneke...van akinek ez vonzó, van akinek ez semleges, van akinek ez taszító...

olyan pózokban is zavarja, ahol nem látja annyira a feneked?


23F

2016. júl. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem 30as éveidre igazán megtanulhattad volna, hogy mindenkinek más tetszik. Gondolom genetikailag ilyen, változtatni nem tudsz rajta. Tipikus példája ez annak, hogy nem lehet változtatni azon, hogy kihez/mihez vonzódunk, ezt úgy sem tudjuk legyűrni, az évek során ha a szerelem fakul, igenis sokat tud dobni, ha az ideálunkhoz közel áll a párunk. Ha viszont keskeny csípővel ismert meg fogyj le a kapcsolatért. Nem tehet erről, nem felnőttség kérdése. Inkább az, hogy végre bevallja számít a felnőttség jelének. Az egyetlen gyerekes te vagy a kapcsolatban.
2016. júl. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Én szájba rúgtam volna ha nekem előáll nyavalyogni hogy széles a csípőm. :D Neki meg nagy a bele, szerintem akkor egálban vagytok...

Ott hagynám és keresnék valakit, aki engem szeret és nem a testemet.

2016. júl. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
18%
A sulyod picit tenyleg sok a magassagodhoz kepest, de semmi baj a nagy popsival. En 175 centi vagyok, 55 kg es kb. 95-96 centi a csipom. Na az magamhoz nagy segg, parom megis megorul erte :D. En a helyedben nem eroltetnem ezt. Elsirja magat, eroltetni kell a szexet mert nem kivan? Mi van? Nem mar... azert egy nagyobb popsi nem ekkora drama. En mast sejtek a hatterben.
2016. júl. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
46%

Azert a kerdezo felszedett 7-8 kilót, ami majd' 15%.

Balszerencse, megismert valahogy, megvaltoztal es neked igy jobb.

2016. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem 164 centihez egészséges az 50 kg. Alsó határ, de egészséges, ha nem csupa zsírból áll össze.
2016. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%

Te irtad,ez a normal sulyod,testalkatod (teszel is erte),NE tedd tonkre az enkeped ami normalis.Ha cserebe lefogyasztod ot hasrol csak h visszavagj (vki irta),a csiposzelesseged akkor is adott marad.Nekem 104cm,a gimiben sokat bantottak miatta (a tobbi lanynak 80-90volt),viszont ehhez van egy uakkora mellbosegem es homokora alakom,az elet boven karpotolt az ottani serelmekert,mert van aki szereti.


Egy csipoboseg hol van attol h mit szolna ha beteg lennel (sose legy),es megcsunyulna a tested atmenetileg,mehetnel a kukaba?


Jol gondold at mennyit er neked ez a pasi,mert a hiba az o keszulekeben van.

2016. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kíván eléggé, már régen rossz.És nem a csípőd mérete miatt.
2016. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!