Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy "nem hiányzik" a barátom?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok pár véleményre, "tét nélkül" :)

Nem lakik olyan messze tőlem, épp annyira, hogy csak hétvégén tudjunk találkozni, meg néha hétközben 1 éjszakára, de most az nem jött össze.

Persze, várom hogy lássam, meg gondolok rá, de tök jól elvagyok nélküle is, elfoglalom magam, tudok szórakozni, stb. Mikor vele vagyok, akkor tökéletesen boldog vagyok, és nem értem, hogy bírtam ki nélküle napokig, aztán ugyanúgy tök jól megvagyok nélküle megint.

Nekem ez azért fura, mert az előző barátaimnál rettenetesen szenvedtem, mikor nélkülük voltam... Nem tudtam magam feltalálni, folyton csak aggódtam, hogy mi van velük, szomorú voltam, sokat sírtam, minden bajom volt... Most maximum akkor vagyok ilyen 1-2 napig, mielőtt megjön, de akkor se mindig. Teljesen váratlanul változott meg ez a dolog.

Tudom, nekem kell tudni, hogy mit érzek, de mégis olyan fura ez a változás. Szerintetek ilyen esetben az ember kevésbé szereti a párját, vagy pont, hogy jobban és kiegyensúlyozottabb mellette?

22L


2016. júl. 8. 11:05
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Vagy lehet hormonális?

Ahogy a ciklusod változik, úgy a hormonjaid is. Tinikorban sokkal intenzívebbek az érzések, mint felnőttként, mert ott a hormonlöket.


Én is jól elvagyok a barátom nélkül, de én tudom, hogy ez azért van, mert introvertált vagyok, nem kell a folyamatos testi kontaktus, mert tudom, hogy párom 100km arrébb is szeret és egyedül érzem igazán jól magam. Továbbá aggódni sem aggódok, mert maximálisan bízok benne.

2016. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tinikorban voltak az exeim, az előző barátommal pl másfél éve még együtt voltam, azóta nem tudom, szerintem (a fentieken kívül) nem sokat változtam :D

Az aggódást inkább úgy értettem, hogy nem esik-e bajuk, stb.

2016. júl. 8. 11:13
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

20 évesen bennem még ott tomboltak a hormonok. Tudom, mert akkor kezdődött a kapcsolatom és az első évem nekem is idegbaj volt. Aztán lehiggadtam.


De lehet nem normális. Csak szimplán érett vagy. Azt neked kell érezned, hogy szereted-e. Hiányozna-e ha nem lenne többé. A nagyobb kérdések adják meg az őszinte választ.

2016. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

"Mikor vele vagyok, akkor tökéletesen boldog vagyok," - szerintem e miatt nem kellene aggódnod.

1,5 év elég soknak számít ám 22 évesen, szóval inkább arra gondolnék, hogy kiegyensúlyozottabb, érettebb vagy.

A fiam exe kergetett a sírba, a a facebook posztjaival, ha egy órája nem voltak együtt, már csak ilyen "hiányzol drága szerelem", stb gondolatai voltak. Az gáz.

2016. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!