Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ha közös programra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha közös programra mentek barátnőtökkel, akkor az anyagiakat felesben álljátok? És ha igen, ehhez Ő, hogy viszonyul?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rossz ketegória! ;) amúgy Nő vagyok és közös kasszán vagyunk így nincs ilyen nálunk. Régen más volt oda vissza ment a dolog.Hol ő hol én fizettem. Ez nekem természetes volt :)
2016. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Lány vagyok, sose fizettünk felesben. Mindig az fizetett, aki a programot kitalálta.
2016. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Mindig az fizetni akinek több pénze van
2016. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Felesbe.

Az eddigi barátnôim pont ugyanolyan magától értetôdônek vették, mint én.

2016. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindig úgy volt, hogy aki meghívta a másikat az fizetett. Kivéve ha társasággal mentünk, mert akkor mindenki a maga részét fizeti.
2016. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mi volt a program. Ha valami alacsonyabb költségvetésű (fagyi, mozi, színház, állatkert, éttermi vacsi, stb.), akkor hol ő, hol én.

Ha nagyobb kiadás (nyaralás, hosszú hétvége), tehát nagyobb utazási- és szállásköltség van, akkor felesben.

2016. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig mindent én fizetek. Ezt leginkább én várom el saját magamtól (nem tesz jót az önbecsülésemnek,ha valamit nem tudok megadni).
2016. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

Ezért kell feminista nő, na ő biztos nem hagyná, hogy neki fizessenek

Lehet még az én részem is kifizeti

2016. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én pont a női oldal vagyok, de nálunk a kapcsolat elején elvárás nem volt, de nem ugrottam a pénztárcámért ha meghívott egy kávéra.

Most már jó pár év után, összeköltöztünk, de most is általában felesben oldjuk meg, értsd, adott programot fele-fele, vagy van, hogy egyszer ő fizet, legközelebb én, sosem volt ebből probléma.

Kisebb dolgoknál pedig nem is foglalkozunk ezzel. De a klasszikus értelemben vett közös kassza nincs.

2016. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindketten szoktunk fizetni, de én többször, mert általában több pénzem van. Nem csinálunk ebből ügyet.
2016. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!